prev Galerie akcí

Jablonecký in-line maraton 2013

Za krásného slunečného podzimního dne se v sobotu uskutečnil další ročník Jabloneckého in-line maratonu. Jak jsme avizovali již po dokončení loňského závodu, byla akce přesunuta do Areálu volnočasových aktivit Mšeno v ulici F. L. Čelakovského. Na tratích od 800 m až do 19 500 m v různých kategoriích soupeřilo přes tři desítky vyznavačů tohoto sportu od ryze amatérských až po závodní jezdce včetně juniorských reprezentantů ČR v atletice. V hlavním závodě mužů si místa na stupních vítězů rozdělila dvojice Petr Vanc (čas 34:31) a Václav Pulda (37:44) z KSB Liberec a na bronzovém stupínku jim asistoval jablonecký Michal Vacek (44:24). Nejstarším účastníkem byl 73letý František Přibyl, který obsadil třetí místo v kategorii masters.