prev O nás

Náš tým

 

mgr. Martin Bauer (ml.)

JEDNATEL

Vystudovaný učitel tělesné výchovy a angličtiny, s podnikáním začínal v Utahu smažením hamburgerů, pokračoval montováním poliček v interiérové firmě, pracoval jako instruktor na dětském táboře, s kamarády uspořádal pár sportovních akcí a už to jelo... Od dětství až doposud má rád hudbu (kde bručí baskytara), plachty (s větrem), lodě (když je voda), MTB (v kopcích), lyže a prkno (na sněhu), jakékoliv zážitky (s rodinou a kamarády).

martin.bauer@sundisk.cz

+420 775 580 381

ing. Martin Bauer (st.)

JEDNATEL

Stavební inženýr, který se po létech manažerování ve stavebních firmách po celém světě pustil do rodinného byznysu ve službách. Stavařské zkušenosti využívá pro SUNDISK při budování nových základen. Aktivní sportovec (divoká i klidná voda, kajak, kanoe, paddleboard, seakajak i jachting, paragliding i lezení po horách, snowboard, běžky, kolo, basket nebo hokej), muzikant (kytara, zpívání a skládání v bigbítové kapele Maršál Bazén) a cestovatel.

bauer@sundisk.cz

+420 737 256 575

ing. milena Bauerová

VEDOUCÍ klubu na rampě

Žena mnoha koníčků a profesí, stavařka, cestovatelka a sportovkyně, v létě vodačka a cyklistka, v zimě snowboardistka a běžkařka. Její přehled o tuzemské hudební a kulturní scéně jí přitáhl až do Klubu Na Rampě, který již přes patnáct let vede. Oblíbený koníček - řezání obřích dřevěných soch motorovou pilou. 

milena@klubnarampe.cz

+420 605 960 357

Aleš Majer

senior event manager

Firemní kreativec, grafik, fotograf, kameraman, astronom, horolezec, paramedic, bedňák, řidič, průvodce, modelář, zvukař, osvětlovač, DJ a člověk mnoha dalších profesí dle aktuální potřeby. Nová role od r. 2018 - SUPERLIBERO!    

ales.majer@sundisk.cz

+420 775 580 396

Aleš Zemín

senior event manager

Dlouholetý člen týmu se svobodným způsobem života a nesvázaným přemýšlením, který miluje rodinu a cestování. Mezi jeho největší koníčky patří kreativita při plánování akcí. Stresové situace s chutí vyjezdí na běžkách, vyvaří v kuchyni nebo vyběhá se psy.

ales.zemin@sundisk.cz

+420 777 682 579

BC. barbora fuxová

event manager

Řídí se mottem „práce má být hobby". A tak přes den organizuje sundiskové akce a večer basuje v divadelním orchestru F. X. Šaldy. Zbývající volný čas tráví hlavně aktivně – lyže, kolo, lezení, horské tůry... Prostě jakkoliv jinak než sezením u televize.

barbora.fuxova@sundisk.cz

+420 703 140 599

ING. LUKÁŠ BAŘINA

AKVIZIČNÍ A PROJEKTOVÝ MANAGER

Oslovuje nové klienty, nejen firmy, ale i veřejné instituce, sportovní kluby a školy, s příslibem zajištění organizace jakékoliv akce. Má rád sport, zábavu, smysl pro humor i pro odpovědnost, rád poznává nové lidi i odlišné firemní prostředí.

lukas.barina@sundisk.cz

+420 724 056 070

PAVLA MÁSILKOVÁ

OFFICE MANAGER

Její náplní práce je zkrotit faktury, doklady, účty, tabulky a podobné záležitosti. Zkrátka dělá vše pro to, aby kreativní kolegové mohli být kreativní. Ve volném čase ráda vyrazí třeba na kopec nebo do lesa pořídit pár snímků.

pavla.masilkova@sundisk.cz

+420 778 726 826

mONIKA KOCOUROVÁ

ASISTENTKA JEDNATELE

Naše spojka s úřady, pojišťovnami a další administrativou - prostě zajištění pořádku v agendě naší firmy.  Je hrdá na svou rodinu, miluje vánici při zimní hřebenové túře v Krkonoších, ráda šmejdí s foťákem po starých domech, ocení kvalitní hořkou čokoládu a potěší ji rozkvetlé pivoňky.

monika.kocourova@sundisk.cz

+420 778 726 216

mgr. lenka havrdová

hr manager

Hlavní motivátorka lidí, ať už brigádníků či stálých zaměstnanců. Komunikuje se všemi větvemi Sundisku, vybírá vhodné adepty na eventy a vyřizuje všechno HR papírování. Chcete-li být součástí našeho týmu projdete jejíma rukama. Má ráda  sport všeho druhu a taky gaučink u dobrého filmu.

lenka.havrdova@sundisk.cz

+420 775 580 398

tomáš koudelka

VEDOUCÍ SUNDISK FAMILY

Vedoucí areálů SUNDISK Family na Maloskalsku. U počítače se věnuje zdokonalování stávajících systémů, webových stránek a online marketingu. Zanícený Subarista, který má rád lezení, slackline a kolo.

tomas.koudelka@sundisk.cz

+420 776 702 742

 

vojtěch novotný

FACILITY MANAGER

Technik, kutil, údržbář, pohodář a Mac Gyver v jedné osobě, který má rád outdoor, vodu, lezení, rum a Klub Na Rampě. Jeho prací je udržovat v dobrém stavu všechny naše základny, vědět vše o všem vždy a všude.

vojtech.novotny@sundisk.cz

+420 778 436 461

michal novotný

vedoucí cateringu

Hlavní vedoucí cateringu, který přes noc naplánuje akci, kde si pochutnáte. Má rád svoji manželku a psa, vše co má volant nebo řidítka a ostré nože. Nenajdete ho ve výškách, v blízkosti tupých lidí a koček.

michal.novotny@sundisk.cz

+420 775 580 389

bc. denisa herbrichová

vedoucí gastro provozů

Absolventka uměleckých škol kreativně komponující EET stránku gastro provozoven. Ráda upeče dort, firemní akci nebo excel tabulku. Patří mezi majitele koček, analogových fotoaparátů a vycházkové obuvi.

denisa.herbrichova@sundisk.cz

+420 776 430 760

radka Zejbrdlíková

hr gastro provozů

Svým optimistickým přístupem a zvučným smíchem zvedá náladu všem svým kolegům. Práce zahrnuje všechny její oblíbené činnosti - vaření, nakupování, řízení, komunikaci s lidmi. Ve volném čase si ráda zajde zahrát volejbal či se jen tak pobavit s přáteli.

radka.zejbrdlikova@sundisk.cz

+420 728 320 250

yvona novotná

provozní penzionu křížky

Kreativní perfekcionistka, která se realizuje vymýšlením nových, zajímavých jídel a zákusků. Ve volném čase sklářská výtvarnice a dračice s pádlem v ruce.

yvona.novotna@sundisk.cz

+420 774 496 319

Michaela křížková

PROVOZNÍ restaurace pod rampou

Zajdete si na oběd či na společenskou akci do eurocentra? Pak se pravděpodobně potkáte se společenskou a energickou Míšou, která Vám catering na akci zajistí od A do Z. Ve volném čase chodí ráda na výlety, věnuji se svým nejbližším a svému psovi. Je pozitivně naladěný člověk, co se snaží vše řešit s usměvem....

michaela.krizkova@sundisk.cz

+420 777 553 740

BC. BARBORA KYSELKOVÁ

PROVOZNÍ CHATY KOPANINA A DOLFIN BEDŘICHOV

Odjakživa si ráda hrála s jídlem, byla mezi lidmi a sportovala. Spojení toho všeho našla tady, v Sundisku. S pohodovým kolektivem, jak sama říká, si kolikrát nepřipadá jako v práci, ale jako na výletě s přáteli.  Od tance se dostala k fyzioterapii, kterou vystudovala a nyní se věnuje prohlubováním znalostí v oblasti fitness.

barbora.kyselkova@sundisk.cz

+420 721 731 345

Mgr. Jan telenský

VEDOUCÍ KEMPU DOLÁNKY

Jeho revírem je Jizera a jeho tempo je vlažedné. Vždy pozitivně naladěný a řádně oholen. Jeho životním posláním je zajišťování hladkého chodu našich provozoven v Českém ráji, přičemž se pohybuje tak rychle, že je prakticky neviditelný. Pokud jste při svých toulkách pojizeřím byli spokojeni s technickým stavem našich kol a koloběžek, je to právě jeho zásluhou.

jan.telensky@sundisk.cz

+420 728 277 437

tomáš bischof

vedoucí střediska doksy

Se svojí cílevědomostí a zarputilostí řídí Rekreační středisko PRECIOSA u Máchova jezera. S maximální ochotou vychází vstříc klientům i lidem kolem sebe. Miluje pobyt venku a ještě lépe, když se spojí s nějakým pohybem nebo sportem.

tomas.bischof@sundisk.cz

+420 775 430 383

Tomáš štrégl

VEDOUCÍ půjčovny nisa

Tomáše můžete potkat na firemní akci, nebo při vaší návštěvě na Žluté plovárně, ale jeho srdce buší pro půjčovnu na Kristýně o kterou se stará jako o vlastní a která vyplňuje jeho letní radosti i strasti. Přes zimu si ho nejspíš ani nevšimnete, protože pokud zrovna necestuje po světě, pouze kolem vás prosviští na čemkoliv co má skluznici a kamarádí se se sněhem.

tomas.stregl@sundisk.cz

+420 603 348 643

 

 

 

 

?

?

Chcete se stát součástí našeho sehraného týmu?

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa