Finanční a kontrolní manažer

Jsme rodinnou firmou fungující od roku 2004. Od dětských táborů, lyžařské školy a půjčovny, přes hudební klub a první akce pro firmy jsme dorostli do dnešní podoby - organizujeme firemní eventy, konference, teambuildingové a outdoorové programy v Česku
i v zahraničí. Pod vlastní značkou SUNDISK family provozujeme unikátní síť sportovně-rekreačních zařízení, nabízíme vlastní ubytovací služby od kempu, přes vodáckou ubytovnu až po hotel. Máme vlastní cateringový tým, který se stará o chod našich gastro provozoven.

Náš tým je plný kreativních a pozitivně naladěných lidí se skvělými nápady, které se nebojí realizovat. To je pro nás důležité.

Současná situace plná omezení podnikání není ani pro nás jednoduchá, ale rozhodně nesedíme s rukama v klíně, vymýšlíme nové projekty
a orientujeme se novými směry. Naše skvělá kolegyně brzy odejde za mateřskými povinnostmi a my za ni hledáme adekvátní náhradu pro pozici

Finanční a kontrolní manažerka / manažer

Dva měsíce se vzájemně poznáváme

První dva měsíce budete poznávat naši firmu, chceme po vás perfektní znalost firemního prostředí a pochopení provázanosti jednotlivých částí naší firmy (sekce produkce firemních eventů, sekce letních volnočasových sportovních aktivit a ubytování, gastronomická sekce  - od stánku rychlého občerstvení po luxusní catering).

Co Vás čeká?

Co od Vás očekáváme?

Co můžeme nabídnout my?

Tak co? Cítíte se přijmout naši výzvu? :) Pokud ano, neváhejte a pošlete své CV a motivační dopis. Nebojte se, nehledáme "Supermana", ale zapáleného člověka, který zapadne do týmu. Těšíme se na Váš zájem pracovat pro naši firmu!

Zasláním Vašeho CV potvrzujete, že jste se seznámila/seznámil s informacemi, které se týkají zpracování osobních údajů zde.

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa