Řidič půjčovny lodí a koloběžek

Jsme rodinnou firmou fungující od roku 2004. Organizujeme eventy a teambuildingové akce, máme vlastní produkční i cateringový tým. Pod značkou SUNDISK family provozujeme síť sportovně rekreačních základen, půjčoven sportovního vybavení a ubytovacích zařízení. V sezóně (duben – říjen) provozujeme Infocentrum Maloskalsko, Žlutou plovárnu, Kemp Dolánky a půjčovnu na Podspálově, kam právě hledáme Tebe.

Do kolektivu mladých, pozitivně naladěných lidí, kteří chtějí trávit léto v příjemném prostředí Maloskalska a okolí, přijmeme novou posilu na pozici

ŘIDIČ PŮJČOVNY LODÍ A KOLOBĚŽEK

Jaká je náplň práce?

Co požadujeme?

Co nabízíme?

Zaujali jsem tě?

Dej nám o sobě vědět emailem na kariera@sundisk.cz nebo na Facebook účet Žaneta Sundisk.
Těšíme se na spolupráci! ☺

všechny pracovní nabídky

Řidič půjčovny lodí a koloběžekŘidič půjčovny lodí a koloběžekIMG_9084Řidič půjčovny lodí a koloběžekŘidič půjčovny lodí a koloběžek

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa