Speciální projekty

Je půlnoc, tlumiče firemních dodávek sténají pod tíhou vybavení, úklid náměstí je dokončen a tým se pomalu přesouvá na další štaci, do dalšího města, aby bylo ráno opět vše připraveno - i to je pozadí úspěšné roadshow..

Nová Octavia v Autosalonu Klokočka

Zajistili jsme drobné občerstvení hostů a foto-video dokumentaci akce.

Podzimní roadshow Asekol skončila

Náš tým navštívil asi 30 okresních měst s osvětovým programem o recyklaci nejen elektrozařízení....

Česká cena za Public Relation

SUNDISK získal významné ocenění v 7. ročníku soutěže Česká cena za Public relations za projekt Zahoď...

Na míru vyrobená obří autodráha pro RC modely, pit stop bar, zvuková kulisa čtyřiadvacetihodinovky v Le Mans a krásné modelky v přiléhavých overalech, to je pro změnu realizace technického dne prezentujícího novinky segmentu trhu v automobilovém průmyslu...


Pro našeho klienta jsme schopni zrealizovat speciální projekty a akce na míru. Jsme sehraný tým disponující vlastním materiálem, potřebným know – how, léty praxe a novými, zajímavými nápady. Pokud potřebujete udělat tematickou road show, odehrávající se na jakémkoliv veřejném prostranství, kontaktujte nás.  Na základě představy klienta, navrhneme sjednocující téma akce, podrobný scénář, zajistíme potřebný materiál a vhodné promotéry a hostesky. Tento typ akce je vhodný k oslovení široké veřejnosti na služby, výrobky nebo může být vyústěním charitativní, osvětové či politické kampaně. Důležité je zaujmout a předat poselství cílové skupině.


Dále v rámci speciálních projektů kreativně představíme jakýkoliv váš výrobek či produkt.  V minulých letech jsme například realizovali výrobu robotických paží, které prezentovaly mechanizaci výroby a inovativní přístup. V současné době vyrábíme 3D holografický projektor, který je ideální na všechny druhy prezentací a výstav. Pokud zkrátka potřebujete zaujmout nebo vymyslet novou, neotřelou prezentaci firmy, výrobku nebo akci jakou svět ještě neviděl, SUNDISK je jasná volba.

mám zájem o tuto službu

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa