07-11-16-01-48-47-sf_topjpg.jpg

Outdoor firemní akce - Sundisk s.r.o.

Sundisk s.r.o.

sundisk
slide
Prezentace sundisk.cz Firemní akce a teambuilding
Firemní akce a teambuilding Tisk Email

Jsme specialisté na firemní outdoorové programy - od nenáročných a oddechových až po drsné adrenalinové akce. Dle přání klienta navrhneme a zrealizujeme teambuildingový program na jedno odpoledne či týdenní expedici na druhý konec světa. Pro nás nic není extrém.

Pro outdoorové programy v Severních Čechách nabízíme vlastní sportovně rekreační areál v Českém ráji - ideální pro firemní akce. Podívejte se na stránky Žluté plovárny, v obci Malá Skála www.zlutaplovarna.cz ext Naleznete zde mnoho prostoru pro vaši akci, součátí areálu je velké lanové centrum, půjčovna lodí na Jizeře, půjčovna horských kol a mnoho dalšího (kola, skákací boty, segway, aquazorb apod.) Podívejte se kdo naše služby již využil a staňte se i Vy a Vaše firma naším klientem.

  • outdoorový program, teambuilding, teamspirit, zážitková pedagogika
  • firemní programy, expedice, průvodcovská a lektorská činnost
  • zábavné a adrenalinové programy, vlastní atrakce a lokality

Reference - programy pro stovky společností z celé republiky i zahraničí. Zařaďte se i Vy mezi firmy jako Microsoft, Skanska, Veolia, Škoda Auto a mnohé další, které realizaci svých outdoorových akcí, sportovních dnů či teambuildingových programů nechávají na firmě SUNDISK. Podívejte se na vybrané reference a inspirujte se pro váš program.

 
dole-grafika