prev Pro firmy

Family days

SUNDISK / Pro firmy / Family days

"Pokud nám svěříte organizaci vašeho rodinného dne, ušetříte si čas, který můžete věnovat své práci nebo rodině. Ať už plánujete akci pro šedesát, tři sta nebo patnáct set lidí, vždy nabízíme jedinečý family day za cenu srovnatelnou s malým vozem pro teenagera, ale i luxusním SUV pro úspěšného manažera."

ARaymond

On The Road

Parádní rodinný den pro zaměstnance společnosti ARaymond

O akci

SCANIA

SCANIA den

Den plný zábavy pro zaměstnance firmy SCANIA a jejich rodiny

O akci

TRUMPF

TRUMPF family day

Akce pro zaměstnance společnosti TRUMPF a jejich rodiny

O akci

Family days

Zajistíme
od A do Z

Rodinný den je skvělou příležitostí, jak lépe poznat své kolegy a jejich rodiny. Navíc tímto dnem ukážete zaměstnancům, že si vážíte jejich práce a motivujete je k dalším projektům. Dopřejte svým lidem den plný odpočinku, dobrého jídla a zábavy. Takový zážitek si budou dlouho pamatovat.

Family day je odměnou i pro partnery, partnerky a děti vašich zaměstnanců. Ukažte jim, že vám na nich záleží! Když si oni budou vážit vás, budou i vaše zaměstnance podporovat v jejich práci. Tento den je ideální příležitost, jak zapomenout na pracovní starosti a seznámit své blízké s lidmi, o kterých doma denně mluvíte. Umožněte rodinám vašich zaměstnanců, aby se staly součástí vašeho firemního světa.

Takový firemní event se může stát každoroční tradicí, na kterou se vaši zaměstnanci budou těšit a dlouho o ní mluvit. Posiluje pocit sounáležitosti a týmového ducha. Dejte nám prázdnou louku a my vám na ní postavíme unikátní akci, na které se budou bavit všichni. Přejte si téma a my ho dovedeme k dokonalosti. Nebo nám nedávejte nic a my vše vymyslíme za vás.Pro firmy

Měníme firemní události v legendární zážitky

Dny otevřených dveří

Family days

Teambuilding a teamspirit

Firemní oslavy a výročí

Kongresy a konference

Sportovní a kulturní produkce

Speciální projekty

Odborné akce ve zdravotnictvíVšechny služby

Potřebujete poradit?

Kontaktujte náš produkční tým

Inspirujte se eventy pod naším vedením

Galerie akcí
Půjčovnu lodí a naše provozovny najdete na webových stránkách sundiskfamily.cz