prev SUNDISK

Reference

SUNDISK / Reference

Naši spokojení zákazníci

ABB
Abbott
Anect
ARaymond
CGI
IKEA
Microsoft
Rohlík
SCANIA
Škoda auto
Česká mincovna
Česká spořitelna
UCT Liberec
ZF TRW
Staropramen

RECENZE

Napsali nám

"

"Over the years that I have been faithful to Sundisk I have never been disappointed. We have now had to switch to online events so I didn't know what to expect. I must say that I'm again amazed how well Martin and his team adjusted to the circumstances, learned new things and still produced a high quality event. From the brainstorming part which I always enjoy so much to the final execution. Always going above and beyond. Everyone enjoyed themselves, learned something new and the feedback was very positive. It was most definitely a magical evening just as we have wished for it to be."

J.V., Executive Assistant to General Manager, Microsoft

"Chtěl jsem Vám i celému SUNDISK poděkovat za přípravu a organizaci teambuildingu. Všem se včerejší soutěž moc líbila a v současné nelehké době to bylo nádherné osvěžení."

R.K., GM Sanofi Genzyme CZ&SK

„Moc děkujeme za uspořádanou hru, všem účastníkům se moc líbila a byli nadšení :)“

N.T., executive assistant CFO, Vodafone Czech Republic a.s.

"All participants enjoyed the game, was great fun, good quality, difficulty of the games was high enough to struggle and enjoy the "battle", was enriching. Definitely created team spirit, fun in a relaxed atmosphere, everyone laughed a lot, was definitely a successful break in our business day and virtual offsite."

Charlotte E., Executive Assistant to Vice President of CEE Area, Microsoft

"Chtěli bychom poděkovat za organizaci teambuildingu pro IT oddělení rohlik.cz v srpnu 2020. O vše bylo skvěle postaráno a domyšleno do detailů. Moc si ceníme rychlé a efektivní komunikace, skvělých nápadů a hlavně nezapomenutelné atmosféry, kterou jste nám pomohli vytvořit.

I díky Vám máme za sebou krásné chvíle, na které budeme rádi a dloho vzpomínat. Přejeme mnoho dalších vydařených akcí!"

Veronika Rošková, IT project manager Rohlík.cz

"Děkuji za profesionální přístup celému SUNDISK týmu. Vysoká kvalita online přenosu, perfektní spolupráce s produkcí i režií nám umožnili zorganizovat setkání členů ČES i přes všechny překážky, které nám dnes znemožňují setkat se osobně."

MUDr. Lukáš Šoltys, předseda ČES.

"Naše společnost využila služeb firmy SUNDISK při zajištění organizace Sportovního dne, který se konal dne 21. 06. 2016 v pěkném areálu Hamr v Bráníku u Vltavy. SUNDISK se zhostil kompletní organizace, zahrnující turnaj V beachvolejbalu, malém fotbalu a lukostřelbě. V rámci doplňkových aktivit jsme využili možnost vyzkoušet si jízdu na raftových člunech a na padelboardech pod vedením zkušených instruktorů. Následně proběhl raut a vyhlášení vítězů ze všech soutěžních aktivit.

Další firemní akci pro nás zajišťovala společnost SUNDISK ve dnech 28. -29. 07. 2016 v krásném okolí řeky Jizery na Malé Skále. SUNDISK se zhostil kompletní organizace, vč. zajištění ubytování, stravování, zajímavého outdoorového programu v podobě teambuildingových her, vč. následného splutí asi 15km úseku řeky Jizery. Úspěšná akce zakončena venkovním grilováním na Žluté Plovárně.

Naše společnost využila služeb firmy SUNDISK při zajištění organizace Vánočního večírku, který se konal dne 15. 12. 2016 v reprezentativních prostorách restaurace Mánes. SUNDISK se zhostil kompletní organizace, spočívající v zajištění pronájmu prostor, rautu, hudební produkce a doplňkových společenských aktivit.

Velmi jsme ocenili ochotu, profesionalitu a vlídnost Vašeho týmu, se kterou přistupoval k organizaci a realizaci aktivit v průběhu celé akce.

Pokud se objeví další zajímavá příležitost, se společností SUNDISK budeme rádi opět spolupracovat."

Pavel Válek, Grand Thornton Advisory, s.r.o., jednatel společnosti

"Vážený pane Bauere,

chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za spolupráci na akcích Den otců a Sanšajn, které jste pro město Jablonec nad Nisou v roce 2010 realizovali. Oceňuji myšlenku obou akci, zvláště pak Sanšajn zaměřený na mládež v pubescentním věku. Obohaceni středoškolského turnaje ve streetballu o další aktivity jako skateboard, in- line, biketrial a zvláště pak grafitti přineslo velký zájem širších věkových skupin. Déle děkuji také za fotodokumentaci dalších akci (Skřítek pastelka, Ples města) a přeji Vám i celému týmu SUNDISK mnoho dalších dobrých nápadů."

Petr Vobořil, Město Jablonec nad Nisou

"Naše společnost využívá již několik let služeb agentury SUNDISK s.r.o. na zajištění firemních interních akci. Naši zaměstnanci oceňují práci SUNDISKu hlavně pestrou nabídku sportovních a kulturních programech, teambuildingových aktivit. Rovněž tak bezchybnou organizaci v různých lokalitách, kde se akce odehrávají.

V neposlední řadě neleze opomenout flexibilní a vždy vstřícný přistup. Přeji Vám mnoho Úspěchů a doufám v další spolupráci v budoucnu."

Kateřina Metelková, Abbott Laboratories, s.r.o.

"Ve dnech 24. — 27. 5. 2012 se zúčastnila čtvrtá třída ze ZŠ Hostýnské Praha 10 školního výletu na Malou Skálu - Žlutá plovárna. Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat Vašim přítomným instruktorům, kteří se o nás vzorně starali. Celý dohodnutý program byl díky jim splněn ve všech bodech. Velice spokojeni jsme byli i s ubytováním a stravováním. Vše umocnilo i počasí, které nám přálo. Zejména bych chtěl poděkovat vedoucí Tereze Hubené, které se velmi svědomitě o nás starala, paní kuchařce za její vynikající jídla. Nakonec i panu Mgr. Tomáši Štréglovi, za zprostředkování a sestaveni programu. Program se dětem moc líbil a budou na něj jisté dlouho, stejné jako na Vás všechny, vzpomínat."

Mgr. Pavel Tyrychtr, ZŠ Hostýnská

"Vážení,

Velice si cením dosavadní vzájemné spolupráce a chtěla bych Vám tímto poděkovat za množství akcí, které jste pro naši společnost v minulosti realizovali. Vaše kreativita se u nás již několik let těší velké popularitě a doufám, že i nadále nám budete nabízet akce, na které se bude dlouho vzpomínat. Přeji Vám mnoho úspěchu v pracovním i osobním životě a těšíme se na další spolupráci."

Petra Čechová, ARTWELD, s.r.o.

"Naše společnost využívá již několik let služeb agentury SUNDISK s.r.o. z Jablonce nad Nisou pro zajištění firemních setkání a teambuildingových akcí. Naši partneři i zaměstnanci oceňují na práci agentury SUNDISK pestrou nabídku sportovních i kulturních programů, včetně teambuidingových aktivit a bezchybnou organizaci vlastních akcí v různých lokalitách. Účastníme se i veřejně přístupných koncertů, festivalů a sportovních akcí, pořádaných touto agenturou."

Ing. Milan Kuchař, Pražské vodovody a kanalizace, a.s., člen představenstva a generální ředitel

"Vážený pane Bauere,

velice si cením vzájemné spolupráce a chtěla bych Vám tímto poděkovat za množství akcí, které jste se svým týmem realizovali pro naši společnost ANECT. Jedná se hlavně o sportovní den pro zaměstnance společnosti a pravidelné setkání obchodních partnerů a jejich rodin. Vaše kreativita se u nás již několik let těší velké popularitě a doufám, že studnice Vašich nápadů zdaleka nevyschla a budete nám i v budoucnu nabízet akce, na které se bude dlouho vzpomínat. Přeji Vám mnoho pracovních i osobních úspěchů."

Martina Šanderová, ANECT, a.s., PR specialist

"Naše společnost využívá již několik let služeb agentury SUNDISK s.r.o. z Jablonce nad Nisou pro zajištění firemních setkání a teambuildingových akcí. Naši partneři i zaměstnanci oceňují na práci agentury Sundisk pestrou nabídku sportovních i kulturních programů, včetně teambuildingových aktivit, a bezchybnou organizaci vlastních akci v různých lokalitách. Účastníme se i veřejně přístupných koncertů, festivalů a sportovních akcí, pořádaných touto agenturou."

Ing. Rafael Moreno, SKANSKA, a.s., ředitel závodu

"Vážený pane Bauere,

u příležitosti konání třetího ročníku Krajských dnů Libereckého kraje ve dnech 27. až 29. září 2007 bych Vám rád vyjádřil upřímné poděkování za organizaci této významné akce. Vaše agentura zvítězila ve výběrovém řízení především díky nápaditému programu, který jste situovali přímo do srdce Českého ráje. Už tento záměr byl trefou do černého.

Ačkoliv nám počasí příliš nepřálo, oceňuji Váš vysoce profesionální přístup k této akci, jejíž průběh kladné hodnotila nejenom veřejnost, ale i naši zahraniční hosté. S uspokojením proto mohu konstatovat, že se letošní ročník Krajských dnů vydařil a jeho pestrá programová nabídka oslovila nejenom obyvatele Turnova, ale také návštěvníky Hrubé Skály.

Tímto Vám i celému Vašemu týmu ještě jednou děkuji za ochotu a nebývalou profesionalitu, se kterou jste od samého začátku přistupovali k organizaci Krajských dnů 2007. Přeji Vám mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě a těším se na další spolupráci."

Petr Skokan, Librecký kraj, hejtman

"Naše společnost využila služeb firmy SUNDISK při zajištění organizace výjezdního zasedání, které se konalo ve dnech 19. - 20. 02. 2016 ve Špindlerově Mlýnu. SUNDISK se zhostil kompletní organizace, zahrnující zajištění ubytování, stravování a zajímavého outdoorového programu v podobě uspořádání lyžařských závodů v obřím slalomu, vč. ukázkových jízd instruktora a následného videorozboru. Velmi jsme ocenili ochotu, profesionalitu a vlídnost Vašeho týmu, se kterou přistupoval k organizaci a realizaci aktivit v průběhu celé akce. Pokud se objeví další zajímavá příležitost, se společností SUNDISK budeme rádi opět spolupracovat."

Filip Závěrka, technický ředitel Hydropol Project & Management, A.s.

"Naše společnost využila služeb firmy SUNDISK při zajištění organizace doplňkového programu v rámci firemní konference, které se konala ve dnech 18. — 19. 08. 2016 v krásné lokalitě Podyjí u Znojma. SUNDISK se zhostil kompletní organizace, zahrnující zajištění zajímavého outdoorového programu v podobě teambuildingových her, vč. následného splutí asi 5 km úseku řeky Dyje. Velmi jsme ocenili ochotu, profesionalitu a vlídnost Vašeho týmu, se kterou přistupoval k organizaci a realizaci aktivit v průběhu celé akce. Pokud se objeví další zajímavá příležitost, se společnost SUNDISK budeme rádi opět spolupracovat."

Karolína Hudečková, HR manažerka Vitana, a.s.

"Společnost A Raymond využila služeb firmy SUNDISK při zajištění několikadenní mezinárodní konference Controllers Meeting Prague 2013. SUNDISK se zhostil kompletní realizace od zajištění dopravy, ubytování až po plnohodnotný doprovodný program. Účastníci konference ocenili profesionalitu všech pracovníků SUNDISKu, který se na realizaci akce podíleli. V budoucnu budeme se SUNDISK s.r.o. rádi spolupracovat na dalších projektech. Děkujeme za perfektní spolupráci a těšíme se na další společné akce."

Tomáš Čermák, ředitel a jednatel ARAYMOND JABLONEC, s.r.o.

"Vážení pánové,

dovolte mi vyjádřit jménem naší společnosti upřímné poděkování za perfektní organizaci outdoorové akce pro naše zaměstnance a zákazníky.

Agentura SUNDISK zvítězila v námi pořádaném výběrovém řízení především díky nápaditému programu postavenému přesně dle našich představ. Celý program byl situován do překrásného prostředí Maloskalska, což jen umocnilo neopakovatelné zážitky z připravených akcí.

V neposlední řadě bych rád ocenil ochotu a především velmi profesionální přístup celého týmu SUNDISK, se kterou přistupovali k realizaci a organizaci veškerých aktivit v průběhu celé akce. Všemi zúčastněnými byla hodnocena velmi kladně a přispěla tak k naprosto bezproblémovému průběhu všech aktivit. Závěrem bych celému týmu SUNDISK rád popřál mnoho pracovních úspěchů a kreativity v přípravě a realizaci nových aktivit ale především mnoho spokojených klientů, mezi které bude i v budoucnu zcela

jistě patřit i naše společnost"

Pavel Procházka, S.T.C., a.s. obchodní a marketingový manager

"Společnost CPI Hotels, a.s. využívá již několik let služeb agentury SUNDISK s.r.o. k zajišťování firemních akcí pro naše obchodní partnery a teambuildingonch akci pro naše zaměstnance. Naši partneři i zaměstnanci oceňují na přeci SUNDISKu hlavně pestrou nabídku sportovních a kulturních programů i teambuildingových aktivit. Rovněž tak bezchybnou organizaci v různých lokalitách, kde se akce odehrávají."

Ing. Anna Kulíková, personální ředitelka CPI Hotels

"Ráda bych tímto upřímně poděkovala za organizaci outdoorové akce pro zaměstnance naší společnosti. Vaše agentura zvítězila V našem výběrovém řízení, mezi mnoha jinými, zejména díky bohatému programu, který byl situován do překrásného prostředí Maloskalska v Českém ráji. Nejenom díky těmto důvodům jsme vybrali právě agenturu Sundisk. Velmi jsme ocenili ochotu, profesionalitu a vlídnost Vašeho tymu, se kterou přistupoval k organizaci a realizaci aktivit v průběhu celé akce. Na celý pobyt vzpomínáme velmi rádi, a pokud bude příležitost, velmi rádi k Vám opět zavítáme. Přejeme Vám i celému tymu SUNDISK mnoho úspěchů a kreativních nápadů. Těšíme se na další spolupráci v budoucnu."

Julie Dvořáková, backoffice manager MT Legal, s.r.o.

"Se společností SUNDISK s.r.o. spolupracujeme již 6 let. Máme velmi dobré zkušenosti z přípravy a realizace společných projektů pro naše klienty i z našich interních akcí. Naši partneři i zaměstnanci oceňují na projektech i akcích společnosti SUNDISK hlavně pestrou nabídku sportovních a kulturních programů) i teambuildingových aktivit. Velmi důležitý je i vstřícný a motivační přístup členů SUNDISK týmu. Pro naše klienty je rovněž podstatná nápaditost a variabilita programů a bezchybné organizace akci v různých lokalitách dle přání a potřeb zákazníků. Celkové hodnotíme dosavadní spolupráci se společností SUNDISK s.r.o. jako velmi úspěšnou, přínosnou a smysluplnou. Přeji Vám mnoho úspěchů a těším se na další společné akce a projekty."

MUDr. Lukáš Šoltys, jednatel Premedis, s.r.o.

"Naše gymnázium využívá již několik let služeb agentury SUNDISK s. r o. pro zajištění školních výletů a sportovních kurzů v areálu Žluté plovárny na Malé Skále i půjčovny lodí na Nise V areálu Kristýna. Každoročně se účastníme mimo jiné streetballového turnaje v rámci akce Sanšajn v Jablonci nad Nisou. Velice si ceníme vysoké profesionality a celkové úrovně akcí pořádaných společností SUNDISK s.r.o. pro klienty i širokou veřejnost."

RNDr. Tomáš Hofrichter, ředitel Gymnázia Dr. Randy

Půjčovnu lodí a naše provozovny najdete na webových stránkách sundiskfamily.cz