Firemní akce a eventy

Potká se Glum, Shrek a Darth Vader, ne to není příští volba našeho prezidenta, ale postavy filmových hrdinů, které ožívají při family day u jednoho z našich klientů..

05
KVě

CSR event pro ZF Jablonec nad Nisou

I jedna malá akce může pozitivně měnit celé město.

13
PRO

Vánoční večírek ve Špindlu

Speciální event pro 300 zaměstnanců společnosti SCANIA.

08
PRO

Vánoční večírek

Už po několikáté pro Tetra Pak.

Název Firemní akce a eventy v sobě skrývá dalších 10 specifických podkategorií služeb. Rádi vám od A do Z uspořádáme a kreativně se vyžijeme při přípravě a realizaci family days; oslav firemních výročí; dnů otevřených dveří; tiskových konferencí; setkání s obchodními partnery; dětských dnů; při uvedení vašich nových produktů na trh; firemních školení; plesů, večírků či párty anebo zorganizujeme městské slavnosti.

mám zájem o tuto službu

Family days

Family days

Tím, že nám zadáte svůj family day si ušetříte čas pro svou další práci. Pro šedesát, tři sta i patnáct set lidí za cenu malého vozu pro teenagera, ale i luxusního SUV úspěšného managera, stavíme jedinečné rodinné dny.

Více info ❯
Oslavy firemních výročí

Oslavy firemních výročí

Není malých výročí. Deset, padesát i sto let existence vaší firmy zaslouží oslavu s výborným jídlem a pitím, zajímavým programem a fungujícím zázemím. Připravíme vám akci na míru a už ji nikdy nikde nezopakujeme. Tak jak jsme to již udělali u desítek spokojených klientů.

Více info ❯
Dětské dny

Dětské dny

Přijít, pobavit se, dobře se najíst a odvést si domů spokojené a unavené děti plné dojmů s dárkem na památku v podpaží. To je skvělé. Pro vaše zaměstnance a jejich děti připravíme dětský den, na který budou vzpomínat, i když počasí nebude přát a budeme nuceni jít cestou mokré varianty.

Více info ❯
Plesy, párty, večírky

Plesy, párty, večírky

Víte, že není žádná legrace uspořádat večírek, který si užijí opravdu všichni. Bavte se a nepracujte. Od toho je tu SUNDISK. Vhodné prostory, pódium, ozvučení, osvětlení, doprovodný program, hostesky, stage manažeři, občerstvení. To a vše, co vás jen napadne, umíme.

Více info ❯
Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří

Akcí sloužících pro motivaci zaměstnanců není nikdy dost. Den otevřených dveří je ideální příležitostí dát lidem najevo, že si jich vážíte a že jste všichni na jedné lodi. Každé dítě zajímá, kde pracují jeho rodiče. A každý rodič jim rád své pracoviště ukáže.

Více info ❯
Setkání s obchodními partnery

Setkání s obchodními partnery

Váš obchodní partner je pro nás stejně důležitý jako pro vás a jeho spokojenost je pro nás stejně důležitá jako ta vaše. Nenechte se na vašem setkání ničím rušit a dopřejte si ten luxus, věnovat se jen vašim obchodním partnerům. O zbytek se postaráme my. Tam či tam.

Více info ❯
Launch produktů a služeb

Launch produktů a služeb

Netradiční pojetí a vše tematicky spojené s produktem. Věřte naší kreativitě, padne vám do noty. Od cateringu až po posledního řidiče, to všechno jsme my, bez subdodávek. Může to být velká legrace, ale také zcela seriózní záležitost.

Více info ❯
Firemní školení

Firemní školení

Odpočinek spojený s prací? I tak si můžete představit školení vaší firmy. Od odpoledního školení s kávou a deserty až po vícedenní školení spojené s teambuilidingovým zážitkovým programem buď v našem Penzionu a hospůdce Křížky nebo v jiné lokalitě. Vše je možné.

Více info ❯
Tiskové konference

Tiskové konference

Tisková konference a jak na ní. Máme svůj manuál, přesto vám nedáme vybrat z katalogu. Moderátor, ozvučení, catering, to vše máme. Navrhneme a rozešleme seriózní pozvánky pro novináře, vhodně připravíme a ozvučíme prostory v rámci firmy, případně mimo ni.

Více info ❯
Městské slavnosti

Městské slavnosti

Městské slavnosti jsou místem, kde se návštěvník setká s tradiční kulturou, lokálními řemeslníky i místními produkty. Uvědomujeme si širokou cílovou skupinu a podle toho také pracujeme s výběrem kapel, doprovodným programem i volbou občerstvení.

Více info ❯

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa