prev Galerie akcí

Den jabloneckých zdravotníků

Den jabloneckých zdravotníků

Odpolední akci pro rodiny s dětmi s příjemným večerním zakončením pro dospělé jsme tentokrát organizovali u nás v Jablonci nad Nisou.

Událost byla poděkováním jablonecké nemocnice zaměstnancům za jejich celoroční obětavou práci. Odpolední program měl za cíl pobavit rodiny s dětmi. Připravili jsme proto spoustu zábavných aktivit s edukativním charakterem a také soutěže. Dětem jsme zajímavou formou představili práci jednotlivých nemocničních oddělení a možná jsme v některých zažehli jiskru zájmu o budoucí práci ve zdravotnictví ;) 

Akce byla zakončena večerním koncertem kapely Super Hero Killers a všichni se dobře pobavili. A nám zůstala spousta krásných obrázků od dětí jabloneckých zdravotníků.


chci podobnou akci
 

   

SUNDISK_eventDen se zdravotníkyDen se zdravotníkyDen se zdravotníkyDen se zdravotníkyDen se zdravotníkyDen se zdravotníkyDen se zdravotníkyDen se zdravotníkyDen se zdravotníkyDen se zdravotníkyDen se zdravotníkySUNDISKSUNDISKSUNDISKSUNDISKSUNDISKSUNDISKDen se zdravotníkyDen se zdravotníkyDen se zdravotníkyDen se zdravotníkyDen se zdravotníkyDen se zdravotníkySUNDISK eventsDen se zdravotníkySUNDISKCateringCateringDen se zdravotníky

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa