prev Galerie akcí

Odemykání Jizery 2020

Všechno je letos jinak. Svět běží online a naše akce také...

Ptali jste se nás, jak a jestli letos Odemykání Jizery proběhne. Těžko se nám odpovídalo, když se zprávy ohledně opatření v souvislosti s pandemií COVID-19 denně měnily. Do poslední chvíle jsme doufali...Bohužel marně. Zdraví je na prvním místě, bereme to tak.

Už mnohokrát bylo vědci prokázáno, že dodržování tradic a rituálů pomáhá udržet duševní zdraví a poskytuje lidem pocit stability.  I z těchto důvodů jsme náš vodácký rituál neporušili.

Rozhodli jsme Odemknout Jizeru i letos, tentokrát v tichosti, v rouškách a v našem úzkém pracovním kolektivu. Vše proběhlo jak má, jen to mělo jeden háček  - nebyli jste tam s námi a to nám sakra chybělo!

Ale my si to nechceme nechat jen pro sebe a proto jsme všechno natočili! Už v pátek 17. 4. 2020 zveřejníme videoreportáž a alespoň virtuálně si letošní Odemykání Jizery můžeme užít společně. Třeba se i pobavíte ;)

Kde a kdy?

Sledujte náš facebook profil SUNDISK family zítra 17. 4. 2020 ve 20:00.

Facebook Sundisk family


Oblíbený závod Tamzpátky se konat bude!

Protože už od minulého víkendu můžeme za určitých podmínek půjčovat lodě i koloběžky, závod proběhne, ale bude jiný. Odstartujete si ho sami, zmeříte si čas sami a nám pošlete jen výsledek :) V neděli 19.4. 2020 ve 20:00 večer vyhlásíme výsledky.

Vše k závodu najdete zde:

odemykání - tamzpátky 2020

Odemykání Jizery 2020Odemykání Jizery 2020Odemykání Jizery 2020Žlutá plovárna 2020Slunčík -Sundisk familyOdemykání Jizery 2020Odemykání Jizery 2020 - klíčSUNDISK family - půjčovna lodí a koloběžekSUNDISK family - půjčovna lodí a koloběžekŽlutá plovárna 2020

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa