prev Galerie akcí

Virtuální teambuilding pro Microsoft

Team House
aneb
jak jsme postavili dům s Microsoftem

V době pandemie nám není umožněno potkávat se osobně, a už vůbec ne ve větších skupinách lidí. Svět je tak čím dál víc online a vše se posouvá do virtuálna. Jenže sociální kontakt lidem chybí. Hledají se proto alternativní cesty a jednu takovou jsme našli i pro devítičlenný CEE tým významné IT společnosti.


Cílem akce bylo společnými silami postavit "Virtual Team House", ve kterém se všichni kolegové nakonec mohou setkat. O tom, jestli se taková věc podaří, však rozhoduje mnoho okolností. Je k tomu potřeba týmový duch, spolupráce, kreativita, ale také schopnost dělat důležitá rozhodnutí třeba i pod tlakem běžícího času.

Samozřejmě bylo potřeba trochu prolomit ledy. K tomu nám pomohly Ice Breaker aktivity v úvodu naší online akce. Hned jak se podařilo uvolnit atmosféru a navázat první neformální kontakty, mohli jsme spustit hlavní část programu.

Online teambuilding trval dvě a půl hodiny, nabitý scénář nás provedl cestou plnou dobrodružství a nečekaných zážitků včetně detektivní zápletky. Na cestě ke společnému cíli nás čekaly zajímavé kvízy, kreslení a dokonce i fyzické aktivity. Že to nejde online? :) Jde vše, když je motivace!  A o to víc je to zábavnější. 

Celý program teambuildingu připravil náš produkční tým, akce byla moderována a proběhla v angličtině. 


Další naše online akce 

Už teď se těšíme na další podobné zážitky!

Neváhejte se na nás obrátit, pokud chcete podobnou akci i pro Váš tým. Všechny naše eventy připravujeme zcela na míru konkrétním týmům lidí, vždy máme vlastní a originální nápady, které Vás určitě překvapí. 


chci podobnou akci

 

 

Online teambuilding od SUNDISKOnline teambuildingOnline teambuilding od SUNDISKOnline teambuildingOnline teambuildingOnline teambuilding od SUNDISKOnline teambuilding

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa