prev Galerie akcí

WATERMANIA 2008 úspěšně za námi

Za proměnlivého počasí proběhl v sobotu třetí ročník akce Watermania. Na Slunečních lázních u jablonecké přehrady se sešlo několik desítek vyznavačů snowboardingu a freeskiingu, aby vyzkoušeli své umění při skocích do vody z obřího můstku. Ačkoliv jsme se zpočátku potýkali s nepřízní počasí, sešlo se hojné množství diváků a pokud vydrželi do finále, tak se dočkali i pěkného letního počasí.

Neméně povedená byla i následná afterparty v Klubu Na Rampě...

Více info:

Watermania 2008 - exhibice a závody na snowboardu a lyžích na obřím skoku do vody... Na jablonecké přehradě se již potřetí konala akce s názvem Watermania. Účast jezdců byla přes nepřízeň počasí vysoká - desítka snowboardistů a pětadvacet lyžařů včetně tří žen sjížděli od jedné hodiny odpolední obří skok a předváděli své nejlepší skoky aby se prokousali kvalifikací do finále. 5ti členná porota hodnotila u obou kategorií (lyže a snowboard) výšku skoku, náročnost triku, provedení a také dopad. Do finále, které odstartovalo v 16 hodin se probojovalo 7 lyžařů, 7 snowboardistů a tři ženy. Okolo čtvrté hodiny na skok konečně zasvítilo sluníčko a na finále se tak přišlo podívat na třista diváků. Ve finále se nejlépe umístil mezi snowboardisty Ondřej Freeman Svoboda, v kategorii ski zvítězil Richard Skála. Watermania byla zakončena afterparty v jabloneckém Klubu Na Rampě, kde vystoupila vynikající česká kapela Fast Food Orchestra (ska).

Celá akce se setkala s velkým ohlasem mezi závodníky, diváky i sponzory a pro příští rok se plánuje tour po několika městech české republiky.

Poděkování za podporu Watermania 2008 patří zejména firmám:

FUNSTORM, MITON, OLLIE boardshop, SKI BIŽU s.r.o., LEšKO, CORMAX shoe company, LITTLE DEVIL, ORCHID footwear, MAMMUT.

Děkujeme také mediím:

nepropasni.cz, MFDnes, Deníky Bohemia, Radio Kiss

Akci pořádá:

SUNDISK s.r.o. ve spolupráci se sdružením Impsquad.

Za SUNDISK s.r.o., Martin Bauer


chci podobnou akci

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa