prev Novinky

Jak probíhaly vánoční večírky v prosinci 2020?

SUNDISK /

Vzájemná interakce, neformální zábava a offline zážitky 

Druhá polovina roku 2020 se u nás nesla ve znamení firemních online setkání. Vařili jsme podle receptů ze světové kuchyně a pekli cukroví se známými osobnostmi, degustovali vína s našimi klienty online. Dokonce jsme několikrát odjeli na virtuální dovolenou a vydali jsme se na cestu kolem světa. Také jsme živě vysílali z Jizerských hor při online workshopu o huskies. Hráli jsme napínavé únikové hry a spoustu dalšího. Všechny eventy proběhly online.

    


S potřebnou technikou jsme už nejlepší přátelé, velmi rychle jsme se naučili pracovat s novými programy, platformami a vymoženostmi, takže kromě dlouhodobého výpadku proudu už nás fakt nic nerozhodí. 

Vymýšlet programy se zábavnými tématy tak, abychom dokázali všechny zúčastněné v online prostředí udržet u obrazovek, vtáhnout je do programu a pobavit, bylo občas tvrdým oříškem, ale úsměvy našich klientů a skvělá atmosféra během zcela na míru připravených online programů nás vždy ujistili, že jsme to zvládli. Tohle nás asi naplňovalo nejvíc - vidět a slyšet skvělé reakce. Užívali jsme si akce i s našimi klienty a moderátory ze zákulisí streamovacího studia. A věřte nám, někdy to byla opravdu veeelká sranda…



A jak se líbily online akce našim obchodním partnerům?

"Za mne to bylo příjemně strávené odpoledne a zajímavá zkušenost. 
Rozhodně bych chtěl jak agentuře, tak Pavlíně za jejich exkurzi do vaření poděkovat."
P. K., NET4GAS

"Nedovedu si představit lepší a profesionálnější team, ve kterém bych se zároveň cítila tak příjemně. Jde vidět, že každý svou práci miluje a dělá ji jak nejlépe umí. Takový přístup je mi blízký. A na naší spolupráci je to od a do zet poznat. :-)."
Pavlína Lubojatzky, finalistka soutěže MasterChef Česko

"Hru jsme zvolili jako alternativu k vánočnímu večírku, který se nemohl konat z důvodu COVID-19, a rozhodně nelitujeme. Nikdy by nás nenapadlo, že je možné si užít tolik zábavy online, a přes Zoom. Vše bylo perfektně zorganizované, aplikace i společný videohovor fungoval perfektně."
J.O., ZENTIVA GROUP, a.s.

„Bylo to moc prima a jídlo bylo skvělé, stejně tak vína!"
M.D., Stallergenes CZ, s.r.o.“


POPTAT EVENT ONLINE

 
Půjčovnu lodí a naše provozovny najdete na webových stránkách sundiskfamily.cz