prev Catering

Vlastní gastro provozy

SUNDISK / Pro firmy / Catering / Vlastní gastro provozy

Náš tým zajišťuje cateringové služby pro nejrůznější typy akcí. Jsou to rauty, večírky, svatby, oslavy, občerstvení pro firemní i privátní akce, coffee breaky, degustace vína a jiné. Víme, že se na vašem gastronomickém zážitku podílí nejen to, čím a jak budete vy a vaši hosté pohoštěni, ale také v jakém prostředí se bude pohoštění odehrávat. Proto pro vás máme několik tipů. 

KDEKOLIV VENKU

Catering zajistíme klidně v kamenolomu, když si to budete přát.

Pro outdoorově laděné akce v Libereckém kraji vám můžeme nabídnout vlastní areál.

Žlutá plovárna na Malé Skále - malebné prostředí v srdci Českého ráje s výhledem na řeku Jizeru a skalní hrad Vranov - Pantheon. Pravidelně zde připravujeme sportovní catering nebo pro akce, které sami pořádáme - firemní teambuildingy a outdoorové akce, závody nebo občerstvení pro školní výlety.

KDEKOLIV UVNITŘ

Vyberte si své oblíbbené místo a my vše zařídíme.

Nebo vybírejte z našich vlastních provozoven:

Penzion a hospůdka Křížky
 - ideální pro rodinné oslavy, svatby, firemní školení, soustředění sportovního oddílu nebo školní výlet. Místo na břehu Jizery s neopakovatelnou romantickou atmosférou.

Chata Kopanina - bývalá myslivecká chata u legendární rozhledny Kopanina v Českém ráji nabízí místo pro svatby, zahradní party s grilováním, sál s podiem as tanečním parketem, bar s posezením a venkovní zahrádku.   

Klub Na Rampě - přes 20 let fungující hudební klub v Jablonci nad Nisou. Díky umístění a vybavení je ideálním místem pro oslavy, vánoční večírky, pro školení, tiskové konference, hudební workshopy či cestovatelské besedy.

Restaurace Pod Rampou - je dokonalým zázemín pro akce konající se v sále jabloneckého Eurocentra.

Bar Dolfin Bedřichov - stylové místo v Jizerských horách pro menší akce. Tady vám bude dobře při firemních výjezdech, rodinných oslavách, nebo degustačních akcích pro menší skupiny.


Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou nabídku! Těšíme se na spolupráci.

info@sundisk.cz | 485 100 500

Půjčovnu lodí a naše provozovny najdete na webových stránkách sundiskfamily.cz