prev Ostatní

Tiskové konference

SUNDISK / Pro firmy / Ostatní / Tiskové konference

"Tisková konference a jak na ní. Máme svůj manuál, přesto vám nedáme vybrat z katalogu. Moderátor, ozvučení, catering, to vše máme. Navrhneme a rozešleme seriózní pozvánky pro novináře, vhodně připravíme a ozvučíme prostory v rámci firmy, případně mimo ni."

Tiskové konference

Zajistíme
od A do Z

Navrhneme a rozešleme seriózní pozvánky pro novináře, vhodně připravíme a ozvučíme prostory v rámci firmy, případně mimo ni. Máte naprosto jasnou představu o občerstvení? Splníme jí. Úspěšnost konference vám zašleme před hodnotící schůzkou. Pozvánky pro novináře a další účastníky vám připravíme v našem vlastním DPT grafickém studiu. O dobrý první dojem se postará kreativita vložená do celkového vizuálu. Zlatý tisk, malba na ruční papír nebo třeba gravírování do kovové destičky, je pro nás běžná praxe. Společně s vámi stoprocentně vymyslíme i další neotřelá řešení.

 

Jako občerstvení mohou být připraveny pouze karafy s vodou, kanapky nebo v poslední době oblíbené svačinové polévky. Na libovolné místo přivezeme stoly, výbavu, kávovary a dosáhneme překvapivé úrovně. Milá, ochotná obsluha oblečená dle dress codu akce je samozřejmostí.

 

Aparatura včetně drátů, přívodů do elektriky a ostatních nezbytností bude upravená a technické řešení provedené tak, že nikde nezakopnete o drát. Co nemusí být vidět, viděno nebude.

 Pro firmy

Měníme firemní události v legendární zážitky

Dny otevřených dveří

Family days

Teambuilding a teamspirit

Firemní oslavy a výročí

Kongresy a konference

Sportovní a kulturní produkce

Speciální projekty

Odborné akce ve zdravotnictvíVšechny služby

Potřebujete poradit?

Kontaktujte náš produkční tým

Inspirujte se eventy pod naším vedením

Galerie akcí
Půjčovnu lodí a naše provozovny najdete na webových stránkách sundiskfamily.cz