prev Kariéra

Event manažerka / manažer

Jsme rodinnou firmou fungující od roku 2004. Chceme, aby nás práce naplňovala. Proto děláme od počátku přesně to, co nás baví. Zaměřujeme se na produkci a firemní eventy, teambuilding, outdoorové programy, pořádáme nejrůznější sportovní i kulturní akce pro dospělé i pro děti, organizujeme konference a workshopy a máme mnohaletou zkušenost s poskytováním cateringových služeb.

Právě hledáme do týmu novou posilu na pozici
EVENT MANAŽERKA / MANAŽER 

Nelpíme na vzdělání nebo letech praxe. Důležitá je pro nás Vaše chuť do práce, motivace posouvat sebe i SUNDISK kupředu! Chceme, aby náš nový parťák či parťačka zapadl/a do týmu, který se nebojí zrealizovat i ten nejšílenější nápad. Jeden den půjdete v saku na schůzku s generálním ředitelem významné společnosti, druhý den budete v „montérkách“ ve skladu připravovat materiál pro akci, kterou poté vyrazíte sami realizovat.

Vaše náplň práce

Potřebujeme od Vás

Je toho moc? Aby ne! V našem produkčním týmu to totiž pořád žije něčím novým.  A my se už teď těšíme na novou krev mezi námi!
Pracovní dobu od… do… u nás nehledejte. Pokud realizujeme event, řídíme se tím, co zákazník potřebuje. Ať je pátek nebo svátek.

Co Vám za to nabídneme?

Zaujalo? Tak neváhejte a klikněte níž, pošlete nám své CV a motivační dopis. Určitě se brzy ozveme!

Reagovat na tuto pozici
Pořádáme event pro   450 lidí z IKEA

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa