prev Kariéra

Kuchař nebo kuchařka

Cateringová část společnosti SUNDISK s.r.o. se stará o chod našich vlastních gastronomických provozoven - restaurací, občerstvení a ubytovacích zařízení s vlastním gastro provozem. Zajišťujeme rauty, recepce, párty, plesy, koktejly, večírky, oslavy včetně svateb a firemní akce. Provozujeme bary, restaurace a občerstvení v turisticky zajímavých lokalitách libereckého kraje.

Na letní sezónu 2019 hledáme kuchařku nebo kuchaře
do naší restaurace v rodinném penzionu Křížky v Českém ráji.

Penzion Křížky je přímo u cyklostezky Greenway Jizera. Součástí penzionu je samostatná restaurace s moderně vybavenou kuchyní a kapacitou 40 míst. Restaurace je v provozu od května do října. V penzionu po celý rok pořádáme firemní akce a svatby včetně zajištění cateringu.

Co Vás čeká?

Zaškolení přímo v provozovně a převzetí zodpovědnosti za celou kuchyň. Budete zodpovědní za přípravu a výdej hotovek a minutkových jídel, za dodržování požadovaných receptur v restauraci. Budete se podílet na přípravě jídla pro firemní akce a svatby.

Co očekáváme?

časovou flexibilitu v termínu 1.5.2019 do 30.9.2019 (možnost i dlouhodobé spolupráce na dalších provozovnách či při firemních akcích)

prokazatelnou praxi na pozici kuchař

schopnost vést samostatně kuchyň

kladný přístup k práci

Co nabízíme?

- práci na HPP/DPP/DPČ nebo živnostenský list na dobu určitou

- práci v příjemném prostředí Českého ráje přímo u řeky Jizery a vstřícný kolektiv

- příspěvek na stravování

- možnost dlouhodobé spolupráce

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, pošlete své CV a motivační dopis na lenka.havrdova@sundisk.cz

Naše provozovny:
Restaurace Pod Rampou
Penzion a hospůdka Křížky
Klub Na Rampě
Bar Dolfin
Chata Kopanina
Galerka Líšný
a další...

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa