Obsluha zmrzlinárny a půjčovny sportovního vybavení

Jsme rodinnou firmou fungující od roku 2004. Organizujeme eventy a teambuildingové akce, máme vlastní produkční i cateringový tým. Pod značkou SUNDISK family provozujeme síť sportovně rekreačních základen, půjčoven sportovního vybavení a ubytovacích zařízení. V sezóně (duben – říjen) máme provozy v okolí Maloskalska konkrétně pro Zmrzlinárnu Brod hledáme právě Tebe.

Do kolektivu mladých, pozitivně naladěných lidí, kteří chtějí trávit léto v příjemném prostředí Maloskalska a okolí, přijmeme novou posilu na pozici

OBSLUHA ZMRZLINÁRNY A PŮJČOVNY SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ

Jaká je náplň práce?

Co požadujeme?

Co nabízíme?

Práce je vhodná i jako praxe na SŠ, VOŠ a VŠ zaměřené na cestovní ruch.

Zaujali jsme Tě?

Dej nám o sobě vědět emailem na kariera@sundisk.cz nebo na Facebook účet Žaneta Sundisk.

Těšíme se na spolupráci! ☺

Ostatní pracovní nabídky najdeš zde.

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa