Pracovník či pracovnice v personálním oddělení

Jsme rodinná firma s 18 letou tradicí, s přátelskou a otevřenou atmosférou. Organizujeme firemní eventy, outdoorové a teambuildingové programy v Česku i v zahraničí. Pod značkou SUNDISK family spravujeme síť sportovně-rekreačních a ubytovacích zařízení v Českém ráji, v Jizerských horách i na Jižní Moravě.

Rosteme, a právě proto otevíráme novou pracovní příležitost stát se pravou rukou naší HR manažerky na pozicici

Pracovník/pracovnice v personálním oddělení

Ještě studuješ, ale už pokukuješ po pracovní příležitosti? Zajímá Tě práce s lidmi? Rád/a se učíš novým věcem? Pokud ano, tak čti dál! Možná hledáme právě Tebe! Co je pro nás podstatné?

Nepotřebujeme, abys měl/a kopec zkušeností, ale musíš mít drive, umět komunikovat s lidmi, být důsledný/á, chtít se rozvíjet v oblasti personalistiky a umět zpracovat zadané úkoly samostatně. Zaučovat Tě bude HR manažerka, od které se můžeš naučit postupy, zásady a principy personalistiky. Pokud nemáš čas na celý úvazek, ale jen částečný, zašli nám životopis i tak - když se budeš pro tuto práci hodit, určitě vymyslíme nějaký kompromis a po škole můžeš nastoupit na celý úvazek. Nabízíme Ti práci v mladém kolektivu i jedinečnou možnost plánovat si pracovní rozvrh dle sebe. Pokud si myslíš, že by tě práce u nás bavila, určitě neváhej napsat!

Hlavní náplň práce

Co očekáváme?

Co nabízíme?

 Zaujalo? Tak neváhejte, pošlete nám své CV a motivační dopis na kariera@sundisk.cz. Určitě se brzy ozveme!

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa