prev Kariéra

Pracovník údržby a správy majetku

Jsme rodinnou firmou fungující od roku 2004. Organizujeme firemní eventy, teambuildingové a outdoorové programy v Česku i v zahraničí. Pod vlastní značkou SUNDISK family provozujeme sportovně-rekreační areály včetně vlastních ubytovacích zařízení. Do oddělení facility hledáme nového parťáka, jehož hlavním úkolem je udržovat v dobrém stavu všechny naše základny, vědět vše o všem vždy a všude.

Pracovník údržby a správy majetku

Náplň práce

zajištění funkčního technického stavu provozoven společnosti

správa a údržba ubytovacích zařízení, gastro provozů a volnočasových areálů

drobné elektrikářské, malířské, zednické a instalatérské práce

základní opravy a údržba zeleně

aktivní řešení vzniklých situací během chodu provozoven

přeprava materiálu mezi provozovnami

základní údržba menšího vozového parku společnosti (výměna žárovek, oleje a jiných provozních kapalin).

Požadujeme

SŠ vzdělání technického směru

manuální zručnost

schopnost operativního řešení vzniklých situací

spolehlivost, samostatnost, flexibilita

ŘP sk. B (jízda s vlekem do 750 kg)

Nabízíme

DPČ, HPP nebo práci na živnostenský list

pestrou a zodpovědnou práci v rychle se rozvíjející společnosti

velmi přátelské a neformální pracovní prostředí

multisport kartu za výhodnou cenu pro Vás i Vaše blízké

zvýhodněná telefonní čísla pro Vás i Vaše blízké

firemní pracovní i nepracovní výjezdy po Česku i do zahraničí

možnost dalšího vzdělávání

Pokud máte chuť a nadšení pracovat s námi, ozvěte se na kariera@sundisk.cz

Těšíme se na Vaši odpověď!

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa