prev Novinky

SUNDISK novinky

Vydáváme nový newsletter pro naše firemní zákazníky. První číslo vychází v druhé polovině ledna 2021 a najdete v něm krátké povídání o naší činnosti v prosinci 2020, podívejte se na zajímavé tipy pro vaše akce a zjistěte co je nového ve světě eventů. Zveme vás také na unikátní HR konferenci s řečníky, které stojí za to slyšet! Ze zasněžených Jizerek přejeme krásný start do nového roku :-). 


    

Jak probíhaly vánoční večírky v prosinci 2020?

Jak jinak než online – vařili jsme, pekli a degustovali vína se známými osobnostmi, několikrát jsme virtuálně odjeli na cestu kolem světa, hráli jsme únikové i geolokační hry a spoustu dalšího. Smích i skvělá atmosféra během akcí nás vždy ujistili, že jsme to zvládli. Užily si to s námi mezinárodní i tuzemské týmy společností Microsoft, Skype, Zentiva, Raiffeisen bank aj. Mrkněte do galerie akcí na našem webu.

Zajímavé tipy na firemní eventy v I.Q roku 2021

Social distance pokračuje i v novém roce a práce z prostředí home office je standard. Zvykli jsme si na kamery, sluchátka i mikrofony, ale osobní kontakt už fakt chybí. Jaký vliv to má na týmovou spolupráci víte nejvíce vy, naši klienti. A právě pro vás jsme připravili zajímavé eventy online, které neformálně osvěží vaše online porady a utuží vzájemné vztahy ve firmě.

Pozvánka na konferenci HR CHANGE‘21

Další významná událost, která proběhne online už 27. ledna 2021. Nechejte se inspirovat pro Vaši HR strategii v roce 2021. Hlavními řečníky budou Dave Hyem & Lis McNicholl, Boeing USA, uvidíte také 6 případových studií z předních českých společností a institucí. SUNDISK je partnerem konference. Program, registrace a více info…

 

Přejeme hodně zdraví a úspěšný start do roku 2021!

 

Za celý tým
Martin Bauer ml.

jednatel SUNDISK


Telefon: +420 775 580 381
E-mail: martin.bauer@sundisk.cz

 

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa