prev Partneři

Dodavatelé

Agency transport
Agency transport

Dopravní společnost realizující vnitrostátní a mezinárodní dopravu. Je naším klientem a zároveň spolupracujeme při dopravě materiálu.
www.agencytransport.cz

Premedis
Premedis

Úspěšná poradenská a servisní společnost v oblasti ochrany a podpory zdraví a péče o zaměstnance. Pod ochrannou známkou PREMEDIS působí nestátní zdravotnické zařízení v oboru hygiena a epidemiologie od roku 2000. Firma dlouhodobě spolupracuje s naším Klubem Na Rampě.
www.premedis.cz

Ski Bižu
Ski Bižu

Novodobá historie Tělovýchovné Jednoty Bižuterie je datována od roku 1991 založením občanského sdružení. TJ od svého vzniku organizačně spojuje tělovýchovnou činnost 17 sportovních oddílů a provoz lyžařských areálů Tanvaldský Špičák, Bedřichov a Severák. Tím významně podporuje cestovní ruch v celém regionu. V roce 2006 TJ Bižuterie založila společnost SKI Bižu s.r.o. Tato společnost je 100% vlastněna Tělovýchovnou Jednotou Bižuterie a realizuje provoz jednotlivých lyžařských areálů.
www.skijizerky.cz

Celtima
Celtima

Společnost byla založena v roce 2000 se sídlem v Liberci, jako ryze česká firma bez cizího kapitálu. Hlavní náplní společnosti je pronájem a prodej stanů a stanových hal včetně mobiliáře.
www.celtima.cz

Staropramen
Staropramen

Pivovary Staropramen s.r.o. jsou druhým největším producentem piva v České republice a lídrem v inovacích. Svým spotřebitelům nabízejí jedno z nejširších portfolií pivních značek. Pivovary Staropramen podporují projekt SUNDISK Family a s jejich produkty se setkáte ve všech našich provozovnách.
www.staropramen.cz

Yventech
Yventech

Tým postavený na špičkových AV technologiích a službách, se zkušenými technickými specialisty
www.yventech.cz

Aperta
Aperta

Liberecká společnost zabývající se školením, koučováním a poradenstvím v oblasti mezilidských vztahů ve firmě a managementem společnosti.
www.aperta.cz

Coca-Cola HBC Česká republika
Coca-Cola HBC Česká republika

Ať už jako s klientem nebo jako dodavatelem se společností již dlouhodobě spolupracujeme. Produkty společnosti podáváme ve firemních stravovacích provozech.
www.coca-colahellenic.cz

Eleven
Eleven

Výrobou a prodejem funkčního sportovního oblečení na míru se firma ELEVEN Sportswear zabývá již od roku 2004. Jakožto Jablonecká společnost a na základě dobrých zkušeností z uskutečněných akcí byla logickou volbou dodavatele firemního stejnokroje pro tým SUNDISK.
www.eleven.cz

Kitl
Kitl

V Jablonci nad Nisou situovaná společnost produkující přírodní bylinné výrobky je dlouholetým partnerem i klientem společnosti Sundisk.
www.kitl.cz

Gumotex
Gumotex

Společnost je více než 65 let významnou částí mezinárodního trhu s gumárenskými výrobky a technickými pěnami. Z širokého sortimentu společnosti odebíráme nafukovací rafty.
www.gumotex.cz

Železný
Železný

Výrobce plastových plavidel několika druhů a nepřeberného množství tvarů. Je exkluzivním dodavatelem lodí pro projekt SUNDISK Family a provoz segmentu zabývajícím se vodní turistikou.
www.zelezny.cz

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa