prev Partneři

Partneři

Agency transport
Agency transport

Dopravní společnost realizující vnitrostátní a mezinárodní dopravu. Je naším klientem a zároveň spolupracujeme při dopravě materiálu.
www.agencytransport.cz

Premedis
Premedis

Úspěšná poradenská a servisní společnost v oblasti ochrany a podpory zdraví a péče o zaměstnance. Pod ochrannou známkou PREMEDIS působí nestátní zdravotnické zařízení v oboru hygiena a epidemiologie od roku 2000. Firma dlouhodobě spolupracuje s naším Klubem Na Rampě.
www.premedis.cz

Ski Bižu
Ski Bižu

Novodobá historie Tělovýchovné Jednoty Bižuterie je datována od roku 1991 založením občanského sdružení. TJ od svého vzniku organizačně spojuje tělovýchovnou činnost 17 sportovních oddílů a provoz lyžařských areálů Tanvaldský Špičák, Bedřichov a Severák. Tím významně podporuje cestovní ruch v celém regionu. V roce 2006 TJ Bižuterie založila společnost SKI Bižu s.r.o. Tato společnost je 100% vlastněna Tělovýchovnou Jednotou Bižuterie a realizuje provoz jednotlivých lyžařských areálů.
www.skijizerky.cz

Česká astronomická společnost
Česká astronomická společnost

ČAS je dobrovolné sdružení odborných a vědeckých pracovníků v astronomii, amatérských astronomů a zájemců o astronomii z řad veřejnosti. www.astro.cz

Radio Beat
Radio Beat

Rockové rádio dlouhodobě spolupracující s Klubem Na Rampě ať už na reklamní činnosti nebo při organizaci akce Rocková pípa, přičemž je i naším klientem.
www.radiobeat.cz

Sportovní areál Harrachov
Sportovní areál Harrachov

Firma spravující sjezdové a běžecké lyžařské tratě v Harrachově na Čertově hoře.
www.skiareal-harrachov.cz

Staropramen
Staropramen

Pivovary Staropramen s.r.o. jsou druhým největším producentem piva v České republice a lídrem v inovacích. Svým spotřebitelům nabízejí jedno z nejširších portfolií pivních značek. Pivovary Staropramen podporují projekt SUNDISK Family a s jejich produkty se setkáte ve všech našich provozovnách.
www.staropramen.cz

Yventech
Yventech

Tým postavený na špičkových AV technologiích a službách, se zkušenými technickými specialisty
www.yventech.cz

Eleven
Eleven

Výrobou a prodejem funkčního sportovního oblečení na míru se firma ELEVEN Sportswear zabývá již od roku 2004. Jakožto Jablonecká společnost a na základě dobrých zkušeností z uskutečněných akcí byla logickou volbou dodavatele firemního stejnokroje pro tým SUNDISK.
www.eleven.cz

Magistrát města Jablonec nad Nisou
Magistrát města Jablonec nad Nisou

Magistrát města Jablonce spolu s námi organizuje akce ve městě mezi které patří různé trhy či pivní slavnosti.

OHK v Jablonci nad Nisou
OHK v Jablonci nad Nisou

Okresní odnož Hospodářské komory České Republiky.
www.ohkjablonec.cz

SpindlMax
SpindlMax

SpindlMAX spol. s r.o. je adventure agentura zaměřená na letní sportovní aktivity a v zimních měsících na provozování lyžařské školy, půjčovny lyžařského vybavení. S naší společností dlouhodobě spolupracuje na realizaci letních sportovních aktivit.
www.spindlmax.cz

Sport Jablonec nad Nisou
Sport Jablonec nad Nisou

SPORT Jablonec nad Nisou, s. r. o. je dceřiná společnost Města Jablonec nad Nisou, zřízená za účelem provozování sportovních zařízení v majetku Města Jablonec nad Nisou.
www.sportjablonec.cz

Hoši v koši
Hoši v koši

Regionální agentura zprostředkovává lety balónem pro jednotlivce i firemní akce, popřípadě i lety reklamních balónů.
www.hosivkosi.cz

Kitl
Kitl

V Jablonci nad Nisou situovaná společnost produkující přírodní bylinné výrobky je dlouholetým partnerem i klientem společnosti Sundisk.
www.kitl.cz

Krajský úřad Libereckého kraje
Krajský úřad Libereckého kraje

Flotila Liberec
Flotila Liberec

Oddíl vodních skautů v Liberci založený v roce 1972.

Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky

Od roku 1961 se datuje fungovaní dnes již hojně oblíbeného Autocampu Sedmihorky, nabízejícího ubytovaní v srdci Českého ráje.
www.campsedmihorky.cz

Povoda
Povoda

Partnerská společnost věnující se vodáctví.
www.povoda.cz

Hotel Jizera
Hotel Jizera

Hotel umístěn nad malebným údolím řeky Jizery s nímž naše společnost dlouhodobě spolupracuje.
www.hotel-jizera.eu

ABB
ABB

ABB je přední světovou společností působící v oblasti energetiky a automatizace. Umožňuje zákazníkům z oblasti průmyslu a distribuce energií zlepšit jejich výkonnost a současně snížit dopad jejich činností na životní prostředí.
www.new.abb.com/cz

C26
C26

Vývoj a podpora webových aplikací na míru je hlavní doména společnosti C26, která je partnerem SUNDISK již od založení.
www.c26.cz

Železný
Železný

Výrobce plastových plavidel několika druhů a nepřeberného množství tvarů. Je exkluzivním dodavatelem lodí pro projekt SUNDISK Family a provoz segmentu zabývajícím se vodní turistikou.
www.zelezny.cz

AUTO KP PLUS s.r.o.
AUTO KP PLUS s.r.o.

Společnost, která se už od roku 1996 zabývá prodejem nových vozů a patří k největším prodejcům nových vozů v Libereckém kraji. Je jedním z nejvýznamnějších prodejců značek Suzuki, Fiat,Citroën,Toyota, Nissan a Jeep v České republice.
www.autokpplus.cz

HR Days
HR Days

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa