prev Partneři

Podporujeme

Klub Na Rampě
Klub Na Rampě

Klub Na Rampě v Jablonci nad Nisou je více než 20 let tradičním místem pro muziku, divadlo, besedy a promítání, zábavu a kulturu.
www.klubnarampe.cz

Flotila Liberec
Flotila Liberec

Oddíl vodních skautů v Liberci založený v roce 1972.

HC Vlci Jablonec
HC Vlci Jablonec

Finančně podporujeme juniorku místního jabloneckého hokejového klubu. Logo SUNDISK můžete vidět na helmách hokejistů, kterým rovněž přispíváme na nákup dresů.
www.hcvlci.cz

SUNDISK Family
SUNDISK Family

S názvem SUNDISK již v názvu je jasné, že se jedná o projekt naší firmy. Dává si za cíl sjednotit služby v oblasti turistického ruchu, pohostinství a půjčoven spravovaných firmou SUNDISK pod jednu hlavičku a jednodušeji je tedy nabídnout veřejnosti.
www.sundiskfamily.cz

Diakonie Českobratrské crkve evangelické
Diakonie Českobratrské crkve evangelické

Dobročinná organizace poskytující terénní pečovatelskou službu, Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Kruháč a sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi.
www.jablonec.diakonie.cz

Ženské basketbalové družstvo Bižu JBC n. Nisou
Ženské basketbalové družstvo Bižu JBC n. Nisou

Ženské basketbalové družstvo v Jablonci nad Nisou.
www.basketbaljablonec.cz

Klokánek
Klokánek

Péče o děti, které to v životě neměli úplně jednoduché je velmi potřebná a Fond ohrožených dětí tuto práci odvádí skvěle. V činnosti je podporuje firma SUNDISK v podobě outdoorových zážitkových programů pro děti gratis.

Jizerská oblast tmavé oblohy
Jizerská oblast tmavé oblohy

Světelný smog se jeví s postupem času jako stále větší problém. Proto vznikla tato organizace, aby se zasadila o opravdu tmavou oblohu v Jizerských horách, což pozorování hvězd dává úplně jiný rozměr. V tomto neustálém boji ji s radostí podporujeme.
www.izera-darksky.eu

Greenway Jizera
Greenway Jizera

Podporujeme projekt Greenway Jizera, jehož cílem je vytvoření bezpečného a atraktivního koridoru pro turisty, cyklisty, koloběžkáře nebo bruslaře podél řeky Jizery. Greenway Jizera je tu pro všechny milovníky přírody a aktivního odpočinku. Většina našich provozoven a služeb v Českém ráji se nachází a odehrává v těsné blízkosti této oblíbené trasy podél řeky Jizery. www.greenway-jizera.cz

ZŠ Malá Skála
ZŠ Malá Skála

Základní školu v Malé Skále pravidelně podporujeme v poskytování služeb SUNDISK Family zdarma (půjčování lodí na splutí Jizery a jiné outdoorové aktivity).
www.zsmalaskala.cz

DRZ Maják - Domov Maxov
DRZ Maják - Domov Maxov

Příspěvková organizace provozující zařízení, které nabízí sociální služby. SUNDISK této organizaci poskytuje zdarma rafty a jiné aktivity v rámci projektu SUDNISK Family.
www.domovmaxov.eu

Festival Dolánky
Festival Dolánky

Každoroční akce, jejíž je SUNDISK partnerem a která probíhá v našem Kempu Dolánky - výborná hudba a bohatý doprovodný program je vždy příslibem dobře strávené soboty. Letos Festival proběhne 22. 7. www.festivaldolanky.cz

Festival Jeden Svět
Festival Jeden Svět

Mezinárodní festival dokumentů o lidských právech se koná v našem Klubu Na Rampě. Letos u nás akce proběhne v termínu 27. - 30. března. www.jedensvet.cz

Hvězdárna Turnov
Hvězdárna Turnov

Unikátní objekt ležící na okraji Turnova jsme zrekonstruovali, udržujeme jej v provozu, pečujeme o jeho zařízení a využíváme ho na programy pro jednotlivce, školy, skupiny i firmy. www.hvezdarna.turnov.cz

Profesia
Profesia

Internetový portál s nabídkami práce v České republice. www.profesia.cz

Stezka svobody
Stezka svobody

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa