prev Připravujeme

Gerald Clark

Srdečně Vás zveme na jedinečný hudební zážitek, který pořádáme 25. 1. 2024 v Klubu Na Rampě. Přijďte si vychutnat koncert plný energie a emocí, kde hlavní hvězdou večera bude talentovaný jihoafrický umělec Gerald James Clark.

Gerald, původem z Jižní Afriky, je zpěvák, skladatel a výborný kytarista, jehož diskografie čítá pět úspěšných alb. Jeho tvorba, obohacená o spolupráci s elitními jihoafrickými hudebníky, si získala mezinárodní uznání. Album "Black Water" přineslo významný mezinárodní ohlas, a videoklip k titulní písni se dokonce dostal mezi nominace na prestižní evropskou cenu MTV.

Geraldova hudba je ovlivněna dobrodružstvím z prožitků jako je surfování na vlnách nebo projížďky na koni po malebných krajích jižní Afriky. Svým jedinečným stylem a energií si získal srdce posluchačů ve více než šestnácti zemích světa.

Na pódiu se k němu přidají talentovaní čeští hudebníci: Jakub Hlobil, jenž ovládá hybridní kytaru, umožňující mu hrát basové a kytarové party současně, a Jan Prchal, který vás svým uměním na bicí nástroje rozhodně nenechá stát v klidu.

Přijďte se ponořit do světa hudby, která je stejně pestrobarevná a dynamická jako život sám.

Těšíme se na vás v Klubu na Rampě a garantujeme, že to bude večer, na který jen tak nezapomenete!

Více na www.klubnarampe.cz

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa