Event manažer/manažerka

Jsme rodinná firma s 18 letou tradicí, s přátelskou a otevřenou atmosférou. Organizujeme firemní eventy, outdoorové a teambuildingové programy v Česku i v zahraničí. Druhou částí naší firmy je síť sportovně-rekreačních a ubytovacích zařízení v Českém ráji, v Jizerských horách i na Jižní Moravě. Rosteme, a právě hledáme posilu do produkčního týmu na pozici


EVENT MANAŽER / MANAŽERKA 

Chceme, aby náš nový parťák či parťačka zapadl/zapadla do týmu, aby se nebál/nebála realizovat i ten nejšílenější nápad. Aby byl/byla připraven/připravena na to, že dnes půjde v saku na schůzku s generálním ředitelem významné společnosti, zítra bude v „montérkách“ ve skladu připravovat materiál pro akci, kterou pozítří vyrazí sám/sama realizovat. Našeho nového kolegu či kolegyni by neměly zaskočit ani moderní technologie, často pracujeme pro VIP klienty z oblasti IT a pořádáme pro ně i online i hybridní eventy.


Vaše náplň práce

Potřebujeme od Vás

Je toho moc? Aby ne! V našem produkčním týmu to totiž pořád žije něčím novým. A my se už teď těšíme na novou krev mezi námi!
Pracovní dobu od… do… u nás nehledejte. Pokud realizujeme event, řídíme se tím, co zákazník potřebuje. Ať je pátek nebo svátek. Počítejte tedy s občasnou prací i o víkendech, v případě realizace eventů.

Co Vám za to nabídneme?

Zaujalo? Tak neváhejte a klikněte níž, pošlete nám své CV a motivační dopis na kariera@sundisk.cz. Určitě se brzy ozveme! 

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa