prev Catering

Vlastní gastro provozy

Náš tým má dlouholetou zkušenost s pořádáním jak menších rautů, večírků, svateb, oslav, firemních školení, tak i velkých akcí, například rodinných dnů pro vaše zaměstnance. Velice dobře si uvědomujeme, že velkou měrou se na zážitku podílí nejen to, čím a jak budete vy a vaši hosté pohoštěni, ale také v jakém prostředí se bude vaše akce odehrávat. U nás máte na výběr hned z několika možností. Pokud jste fandou outdoorových akcí, můžeme vám nabídnout areál Žluté plovárny na Malé skále (lanové centrum, půjčovna lodí na řece Jizeře, široké sportovní vyžití), kde pro vás snadno připravíme jakoukoliv sportovní akci, den plný zážitků pro vaše příbuzné či zaměstnance, doplněné o malé grilování či velký raut, přesně dle vašich představ.


Pokud hledáte klidné místo pro uspořádání vaší svatby, firemního školení nebo například soustředění vašeho sportovního oddílu, pak se nabízí náš Penzion a Hospůdka Křížky. Místo na břehu Jizery s vyhlášenou domácí kuchyní, ochotnou paní správcovou a neopakovatelnou romantickou atmosférou. Pro jakoukoliv větší akci je velice vhodný náš areál Rekreační středisko Preciosa Máchovo jezero, chatový kemp vybavený velkou profesionální kuchyní, krytým sálem, bohatým sportovním zázemím, půjčovnou lodí, koloběžek a dalšího sportovního vybavení. Zde pro nás není problém nasytit až 300 strávníků, připravit sál na taneční workshop či připravit zázemí pro váš cyklistický závod.

 

Přímo v Jablonci nad Nisou pro vás máme hned dvě možnosti. Náš přes 20 let fungující hudební Klub Na Rampě, díky umístění a vybavení ideální místo nejen pro oslavu, Vánoční večírek, ale i pro školení, hudební workshop či cestovatelskou besedu. Dále pak na prostor jabloneckého Eurocentra navazující Restauraci Pod Rampou. Tato je i díky své poloze ideálním místem pro polední menu nebo může být zázemín pro velkou akci konající se ve vedlejším sále.

Pro náš tým ovšem není problém ani připravit raut, grilování či jakékoliv jiné občerstvení u vás na zahradě, ve vaší výrobní hale nebo kdekoliv jinde si představíte.

mám zájem o tuto službu

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa