Zástupce vedoucího v rezervačním oddělení

Jsme rodinná firma s 18 letou tradicí, s přátelskou a otevřenou atmosférou. Organizujeme firemní eventy, outdoorové a teambuildingové programy v Česku i v zahraničí. Spravujeme  síť sportovně-rekreačních a ubytovacích zařízení SUNDISK family v Českém ráji, v Jizerských horách i na Jižní Moravě. 

Rosteme, a právě proto otevíráme novou pracovní příležitost stát se pravou i levou rukou naší vedoucí rezervačního oddělení

Zástupce vedoucího rezervačního oddělení

Ahoj!
Jmenuji se Lotka a mám u nás ve firmě na starosti obchodně rezervační oddělení. Starám se o všechny naše ubytovací objekty, skupiny, školní výlety i půjčovnu lodí a koloběžek. V současné době sháním do týmu novou posilu, která by měla být primárně mou pravou rukou. Potřebuju člověka, který má drive a chuť se učit novým věcem. Je jedno, jestli jsi holka nebo kluk, je důležité abys měl(a) schopnost se rychle rozhodovat, abys uměl(a) efektivně řešit krizové situace a nebál(a) se práce rukama ani práce o víkendech. Komunikace s lidmi by ti neměla být cizí, češtinu bys měl(a) mít alespoň na úrovni C1. Představovala bych si někoho, kdo by skvěle doplnil naší obchodně-rezervační partu. Člověka, který bude mít pro práci správný zápal a bude přirozenou autoritou pro své kolegy. Měl(a) bys mít zdravé sebevědomí, ale určitě by ti neměla chybět ani empatie.
Tvoje náplň práce by byla především telefonická a emailová komunikace s klienty. Začneš vyřizováním rezervací pro půjčovnu lodí a koloběžek, poté tě čekají rezervace na ubytování a postupně se vypracuješ i ke svým vlastním menším zakázkám. Pokud s podobnou prací zatím vůbec nemáš zkušenosti, není problém. Naučit tě můžeme prakticky všechno, stačí jen když budeš sám/sama chtít. Čeká tě školení práce s rezervačními systémy, poznávání našich provozoven i dalších procesů uvnitř rodinné firmy.
Nabízím ti práci v mladém kolektivu i jedinečnou možnost plánovat si pracovní rozvrh dle sebe. Pokud si myslíš, že by tě práce u nás bavila, určitě neváhej napsat! 
Lotka.

Hlavní náplň práce

Vedlejší pracovní náplň

Co očekáváme?

Co nabízíme?

 

 Zaujalo? Tak neváhejte, pošlete nám své CV a motivační dopis na kariera@sundisk.cz. Určitě se brzy ozveme!

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa