Kongresy a konference

Bílá kůže a mahagon interiéru historického BMW, skupina japonských turistů flashující panorama Pražského hradu a vše splývající v netradiční zážitek účastníka mezinárodní konference nadnárodní firmy.

12
úNO

Úspěšná Mezinárodní Konference v Dubrovníku

Mezinárodní event pro přední IT společnost.

19
DUB

Mezinárodní manažerský meeting

Setkání TOP manažerů společnosti ARaymond v České republice.

06
říJ

SUNDISK na HR Days 2021

10. ročník odborného veletrhu pro personalisty

Připravujeme i realizujeme mezinárodní kongresy, konference, symposia, setkání obchodních partnerů, prezentace a výstavy. Doprava, transfery z/na letiště, ubytování, služby hostess, konferenční zázemí a veškerá technika, ozvučení, osvětlení, doprovodný program a doplňkové služby, jakými jsou grafická příprava, tisk a distribuce materiálů, foto i video dokumentace akce s výstupy pro média - to vše umíme zařídit, protože na to máme vlastní profesionální tým, bohaté zkušenosti a reference. 

mám zájem o tuto službu

Vše před konferencí

Vše před konferencí

Od plánování až po závěrečný úklid po akci. Zajišťujeme organizaci akcí na celostátní i mezinárodní úrovni - konference, kongresy, firemní prezentace, semináře včetně doprovodných programů.

Více info ❯
Vše během konference

Vše během konference

Nezbytné činnosti pro to, aby Vaše akce byly úspěšné a jejich účastníci měli veškeré pohodlí i potřebný servis. Registrace a informační servis, překlady a tlumočení, cateringové služby, technická podpora, foto i video dokumentace, bezpečnostní zajištění akce i zdravotnický dozor.

Více info ❯
Registrační servis

Registrační servis

Profesionální přivítání a registrace účastníků v místě konání akce.

Více info ❯
Nabídky hotelů a ubytování

Nabídky hotelů a ubytování

Doporučíme vhodné lokality a ubytování pro různé akce s přihlédnutím k požadované kapacitě, kvalitě služeb, poloze a dostupnosti.

Více info ❯
Doprovodný program

Doprovodný program

Závěrečná tečka po odborném programu, která zanechá dobrý dojem

Více info ❯

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa