Speciální projekty

Je půlnoc, tlumiče firemních dodávek sténají pod tíhou vybavení, úklid náměstí je dokončen a tým se pomalu přesouvá na další štaci, do dalšího města, aby bylo ráno opět vše připraveno - i to je pozadí úspěšné roadshow..

26
Zář

Jablonecká Perle

Nový kulturní festival v Jablonci nad Nisou

18
úNO

Běh okolo SASu

Firemní sportovní event s charitativním přesahem

10
úNO

Jablonecká neděle 2023

Unikátní přehlídka sportovních klubů a zájmových organizací v Jablonci nad Nisou

Na míru vyrobená obří autodráha pro RC modely, pit stop bar, zvuková kulisa čtyřiadvacetihodinovky v Le Mans a krásné modelky v přiléhavých overalech, to je pro změnu realizace technického dne prezentujícího novinky konkrétního segmentu trhu v automobilovém průmyslu...

Vymýšlíme i realizujeme speciální projekty a originální eventy. Připravíme Vám tématickou road show, při které zazáříte.
Jsme sehraní, víme jak na to, máme vlastní materiál a hlavně léta praxe.

Co Vám nabídneme?

Navrhneme sjednocující téma akce, podrobný scénář, zajistíme potřebný materiál a vhodné promotéry i hostesky. Umíme akce patřičně zviditelnit a předem o nich informovat tam, kde je potřeba. Předáme vaše poselství  vhodné cílové skupině originálním způsobem.

Tyto projekty jsou vhodné k oslovení široké veřejnosti, upozornění na služby, výrobky, mohou také být vyústěním charitativní, osvětové či politické kampaně. Důležité je zaujmout a příjemně překvapit. 

V rámci speciálních projektů kreativně představíme váš produkt nebo službu. V minulých letech jsme například realizovali výrobu robotických paží, které prezentovaly mechanizaci výroby a inovativní přístup. V současné době vyrábíme 3D holografický projektor, který je ideální na všechny druhy prezentací a výstavy.

Zkrátka pokud potřebujete zaujmout a nevíte si rady, jsme SUNDISK a jsme tu pro Vás.

mám zájem o tuto službu

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa