Sportovní a kulturní produkce

Stovky cyklistů, hobíků i profíků, se řadí na startovní lajnu závodu přes rozhledny Jizerských hor - o dvě hodiny a padesát kilometrů později je v zablácených obličejích jezdců podivná směs únavy a štěstí..

08
úNO

Jablonecká neděle 2024

Nedělní odpoledne plné zábavy a sportu. Akce pro rodiny s dětmi.

20
úNO

Festival Dolánky 2024

Další ročník úspěšného multižánrového festivalu v přípravě.

13
LED

Odemykání Jizery 2024

Tradiční vodácká akce pro širokou veřejnost

Sportovní a kulturní produkce nás také velmi baví. Pořádáme vlastní sportovní firemní hry a mnoho dalších akcí vlastní produkce (Odemykání Jizery, Dětský den na Plovárně, Festival Dolánky, Rozmarné léto, Jablonecké pivní slavnosti, Jablonecká neděle, závod Tamzpátky, podporujeme vlastní klub Klub Na Rampě atd.). Mimo vlastní akce pro vás na klíč rádi zorganizujeme závody, turnaje, koncerty, exhibice, výstavy nebo veletrhy.

mám zájem o tuto službu

Pořádání závodů

Pořádání závodů

Zajištění dobrého, atraktivního a úspěšného sportovního závodu vyžaduje mnoho úsilí, dobré organizační schopnosti, vybavení, technické i personální zázemí, zkušenosti a mnoho dalšího. Pomůžeme vám s kompletní realizací sportovního závodu. Neváhejte se a obraťte se na nás.

Více info ❯
Organizace sportovních turnajů

Organizace sportovních turnajů

Sport je nedílnou součástí života dětí i dospělých. Rádi poměřujeme své síly v tom, co nás baví, co nám jde, v čem jsme dobří. Už na pískovištích jsme soutěžili, kdo postaví hezčí bábovičku. Škola nás pak učila soutěživosti nejen o tělocviku. Zajistíme a zrealizujeme vám firemní i veřejný sportovní turnaj.

Více info ❯
Firemní sportovní hry

Firemní sportovní hry

Máte ve firmě dobrý kolektiv, sportovního a hlavně soutěživého ducha? Chcete poměřit své síly a nemáte s kým a kde? Postavte ve vaší firmě sportovní tým a zúčastněte se našich Firemních sportovních her nebo vám zorganizujeme sportovní hry jen pro vaše zaměstnance.

Více info ❯
Exhibice

Exhibice

Chybí vaší párty jiskra? Chcete oživit firemní večírek, teambuildingovou akci nebo darovat nezapomenutelný zážitek k oslavě jubilea? Chcete prostě něco extra do programu pro vaše kamarády, známé, zaměstnance či obchodní partnery? Pro tyto chvíle zajišťujeme exhibiční show, o kterých budete nejen Vy ještě dlouho vyprávět a která vždy překvapí.

Více info ❯
Vlastní produkce

Vlastní produkce

Dobré zábavy není nikdy dost. Snažíme se vymýšlet a organizovat i vlastní akce tak, aby si každý z vás mohl vybrat.

Více info ❯
Koncerty

Koncerty

Hudba je lék, který nám nabízí meditaci ale i dokonalé vyřádění. Vše, co si budete přát poslechnout, pro vás rádi zrealizujeme.

Více info ❯
Výstavy

Výstavy

Chcete předvést veřejnosti své dílo nebo připravit výstavu na určité téma? Rádi vám s organizací pomůžeme.

Více info ❯
Veletrhy

Veletrhy

Kdo je vidět, ten lépe prodává své produkty či služby. Získejte s námi nové kontakty na potenciální obchodní partnery. Přestože cílem veletrhu často není přímý prodej, můžete účastí na něm upoutat mnoho nových zákazníků.

Více info ❯

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa