prev Galerie akcí

Co jsme upekli s Microsoftem?

Živě z naší kuchyně do kuchyní zaměstnanců firmy Microsoft 

Změna je život a to dnes platí víc než kdykoliv dříve. Tento rok s sebou přivál tolik nového, že už to ani nestíháme sledovat. Lidé už si chybí navzájem a tak se snažíme propojit je alespoň těmito alternativními online způsoby.

Tentokrát jsme se u obrazovek setkali s další skupinou zaměstnanců z mezinárodního týmu společnosti Microsoft. Abychom se vzájemně domluvili, bylo potřeba vést celý online event v angličtině. Na to jsme připraveni a stejně tak i "Božská Markéta"(Misscake Markéta Krajčovičová), která odhalila kousek svého sladkého umění a pomohla ho ostatním přetavit v moc hezký společný výsledek. Pekli jsme božské perníčky a z nich vyrobili krásný vánoční svícen. 

Škoda jen, že ty obrazovky neumí přenášet vůni, která tak sladce omámila celý náš produkční tým ;)

Propojovat lidi nás baví a tak jsme si to jako vždy užili všichni. 

Chcete pro svoje zaměstnance podobnou akci? Neváhejte se na nás obrátit! Vymyslíme i pro Vás příjemný program na míru šitý Vašemu týmu. 


chci podobnou akci

MisscakeMarkéta KrajčovičováOnline vaření - SUNDISK eventsOnline eventy SUNDISKOnline eventline eventy SUNDISKmarketa_14Markéta KrajčovičováOnline event SUNDISKMarkéta Krajčovičová pro SUNDISKSUNDISK - Online event s Markétou Krajčovičovou

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa