prev Galerie akcí

In-line maraton 2008

V neděli 22. června se na Jablonecké přehradě uskutečnil druhý ročník jabloneckého in-line maratónu. Na tamější cyklo a in-line stezce byl připraven okruh o délce 1 700 m. Úderem jedenácté hodiny se na start vydali nejmenší bruslaři. Pro některé z nich to byl první závod v životě. Starší kategorie absolvovaly okruh vícekrát a program vyvrcholil hlavním závodem na 12 okruhů v celkové délce 20 400 m. Trať nebyla náročná profilem, ale slunečné počasí a vysoké teploty donutily závodníky sáhnout si až na dno svých sil. I z tohoto důvodu přivítali na trase přítomnost občerstvovací stanice. Také pro diváky byl připraven stánek s občerstvením, stejně jako možnost prohlédnout si nebo za zvýhodněné ceny zakoupit in-linové vybavení od partnerů závodu. Pro malé diváky byla připravena trampolína, a i přes velké vedro byla neustále v obležení.

Děkujeme všem závodníkům i divákům a těšíme se na další ročník.