prev Galerie akcí

Konečně společně a venku!

Úžasný teambuilding pro Mountfield!

Naším novým zákazníkem se stal významný prodejce zahradní techniky. Připravili jsme outdoorový program, kterým jsme odstartovali sérii akcí pro jednotlivá oddělení firmy Mountfield.

Všichni jsme si po dlouhé době vyzkoušeli, co je to týmová spolupráce "offline", kdy se můžeme vzájemně dotknout, promluvit si bez kamer a monitorů, vidět a slyšet okamžitou reakci kolegů, aniž by nám vypadlo spojení. Byl to skvělý pocit!

Celodenní týmový program se tentokrát týkal HR, kontrolingu a účetního oddělení. Tato pohodová akce proběhla v pohádkové vesničce v Jižních Čechách a přesně tam jsme se věnovali i zajímavé CSR aktivitě. Výsledkem tak byl dobrý pocit z vykonané práce, která pomůže místním lesům a jeho malým obyvatelům.

Na závěr dne si všichni účastníci zahráli naši vlastní geolokační hru „Keys of the treasure a zahájili tak Mountield firemní souboj znalostí a rychlosti. 

Už teď se těšíme na další akce s touto skvělou partou!


chci podobnou akci

Teambuilding pro Mountfield_1Teambuilding pro Mountfield_2Teambuilding pro Mountfield_3Teambuilding pro Mountfield_4Teambuilding pro Mountfield_5Teambuilding pro Mountfield_6Teambuilding pro Mountfield_7Teambuilding pro Mountfield_8Teambuilding pro Mountfield_9Teambuilding pro Mountfield_10

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa