prev Galerie akcí

Teambuilding pro MALL GROUP

Soutěž v týmech, kouzla a magie pro zaměstnance
internetové nákupní galerie MALL GROUP

Už na konci minulého roku jsme si několikrát vyzkoušeli, že dělat teambuilding a eventy online je možné.

Je to jiný svět než ten, na který jsme byli zvyklí, to nelze popřít. S lidmi jsme teď v kontaktu úplně jinak (přes mnoho, opravdu mnoho kabelů, počítačů a nejrůznějších aplikací). To, co nás ale spojuje a co se za nás nemění, jsou společné zážitky. A myslíme si, že ty jsou právě v tuhle dobu potřeba.

Propojili jsme cca 160 zaměstnanců MALL GROUP, rozdělili je do virtuálních týmů, které se vydaly na dobrodružnou cestu kolem světa, aby se společně trochu pobavili a třeba i něco získali...Cestou je provázel moderátor (Kryštof Kolumbus). K celé hře jsme využili naši vlastní aplikaci Keys Of The Treasure, kterou jsme původně vyvinuli pro outdoor teambuilding. Na závěr jsme odtajnili některá praktická kouzla z dílny našeho oblíbeného kouzelníka Štěpána. Například jsme se naučili vyrábět z lahvového piva čepované, kouzelník nám ukázal "jak dělat prachy" a nespoléhat na dotace ;), taky jsme chvilku nechali odpočívat a levitovat v přímém přenosu naši kolegyni Káju.

 

Chcete pro své zaměstnance také udělat něco výjimečného? Něco, co je na chvíli vytrhne ze světa zpráv a strašidelných novinových titulků?

Připravíme program na míru Vašim potřebám. Neváhejte se na nás obrátit!

chci podobnou akci

SUNDISK - online teambuildingSUNDISK - online teambuilding

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa