prev Galerie akcí

Trend Event Praha

Zimní období je pro podnikatele v cestovním ruchu zaměřené na letní aktivity obdobím setkávání, plánování marketingových strategií a vymýšlení nových produktů pro následující sezónu. Zástupci naší společnosti se proto pravidelně účastní mnoha veletrhů a eventů pořádaných nejen v České republice. Mezi velice zdařilé akce patřil Tren Event v Malostranské Besedě 23. února. Ve spolupráci s North Convention Bureau jsme zde představili novinky z Maloskalska a prodiskutovali trendy v cestovním ruchu s mnoha odborníky.

Ten samý den se uskutečnilo i velice důležité první velké setkání lokálního charakteru v Jablonecké radnici. Zde byl představen již plně funkční produkt Datový sklad a pomalu se začíná rozjíždět vlak spolupráce i mezi podnikateli na Jablonecku.

Největší akce která je nyní před námi je Workshop cestovního ruchu v rámci výstavy Euroregion tour, v Jabloneckém Eurocentru. Na této akci představíme novinky, která jistě vyrazí dech všem účastníkům. Pokud chcete být první kdo to bude vědět, přijďte , budete vítáni.


chci podobnou akci

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa