5 HR akcí pro celkem 1000 lidí

A také pro 5 různých národností zaměstnanců, které jsou ve výrobním závodě ZF Stará Boleslav zastoupeny. 

Hlavním cílem těchto pěti firemních eventů byla osvěta. Postupně jsme zaměstnancům ZF Stará Boleslav zajímavou formou prezentovali HR strategii pod názvem ZF Way. Ta stojí na pěti základních pilířích - nadšení, předvídání, různorodost, angažovanost a zodpovědnost.

Jednotlivé eventy jsme kompletně vymýšleli my. Součástí každé akce, která se nesla v duchu jednoho z principů ZF Way a v duchu jedné z národností, byla stylově vyzdobená firemní kantýna a pokrm typický pro vybranou národnost. Ochutnávali jsme, tvořili, psali, vyrobili jsme velký dřevěný strom a kolo štěstí. Projekt probíhal od poloviny října až do konce listopadu.

Pro každu událost jsme připravovali tiskoviny, zajistili jsme veškeré grafické práce, plakáty a letáčky v různých jazycích.  

Čeká vás ve firmě něco podobného a potřebujete pomoc? Obraťte se na nás. Rádi připravíme originální event pro Vaši společnost.chci podobnou akci

SUNDISK-firemni eventy20211125_145237SUNDISK-eventy pro firmyDSC09708.JPGSUNDISK-eventy pro firmySUNDISK-eventy pro firmySUNDISK-eventy pro firmySUNDISK-eventy pro firmySUNDISK-eventy pro firmySUNDISK-eventy pro firmySUNDISK-eventy pro firmy

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa