prev Galerie akcí

KAMIKAZE Extrem Cup již tuto sobotu!

SUNDISK / O nás / Galerie akcí / KAMIKAZE Extrem Cup již tuto sobotu!

Již tuto sobotu odstaruje pátý ročník populárního závodu štafet v extremních sportech KAMIKAZE Extrem Cup. Závod v disciplínách běh, horské kolo, paragliding a kajak se letos stal oficiálním Mistrovstvím České republiky a na startu se tak diváci mohou setkat vedle nadšených sportovců - amatérů i s profesionály.

„Do letošního ročníku je již přihlášeno 22 týmů což je nejvíce v dosavadní historii závodu a další týmy se stále hlásí,“ řekl Petr Bažant z pořádající agentury SUNDISK. Na startu jsou mimo jiné přihlášeni elitní cyklisté Jan Kopka a Martin Horák, reprezentantky v běhu na lyžích Iva Janečková a Helena Erbenová, mistr ČR ve vodním rodeu Jan Kolář, kajakář Ondra Zeman – účastník Dolomitenmana 2006 nebo legenda double kanoí Miroslav Šimek. „Nesoustředíme se ale jen na výčet slavných jmen, náš závod je ´open´ a přihlásit se do něj může každý tým, který má dostatečně natrénováno a patřičné sebevědomí,“ dodal Bažant.

Letošní ročník je prezentován pod hlavičkou energetického nápoje KAMIKAZE a k logu závodu se tak připojuje oblíbená plechovka. „KAMIKAZE je nápoj který podporuje adrenalinové sporty a sportovce, letošní ročník Extrem Cupu nás svým novým pojetí oslovil a rozhodli jsme se své jméno se závodem spojit,“ řekl Marek Sadil – marketingový ředitel firmy TECFOOD, která nápoj vyrábí a distribuuje.

Návštěvníci Malé Skály se mohou těšit na tradičně bohatý doprovodný program. „Letos se diváci mohou kromě sledování adrenalinového závodu zastavit v adrenalin parku a zkusit například gumoběh, trampolínu, nebo umělou horolezeckou stěnu, pro nemladší diváky máme přichystán nafukovací skákací hrad,“ dodal za pořadatele Bažant. Chybět nebude ani večerní afterparty v maloskalské sokolovně - závodníci i diváci se mohou těšit na kapely Cynik 84 (bigbít, jbc), TOP DREAM Company (funky ala James Brown, pha).

KAMIKAZE Extrem Cup má své zázemí na Malé Skále v Českém ráji – v novém sportovním areálu Žlutá plovárna. Zde se uskuteční start, 2 předávky i cíl závod. Diváci tak mohou pohodlně z budovy občerstvení Žluté plovárny sledovat podstatnou část závodu. „Žlutá plovárna se po velké rekonstrukci znovu stává místem setkávání sportovců – cyklistů, horolezců i turistů, proto nám přišlo správné vytvořit zázemí právě zde,“ řekl Martin Bauer, ředitel firmy SUNDISK, která areál provozuje.

Důležité informace:

Start závodu: 11.00 hodin, Žlutá plovárna

Předpokládaný konec: 15.00 hodin

Disciplíny v pořadí: běh, horské kolo, paragliding, kajak

Informace: www.extremcup.cz

Martin Bauer

SUNDISK s.r.o.

775580381

martin.bauer@sundisk.cz
Pro firmy

Měníme firemní události v legendární zážitky

Dny otevřených dveří

Family days

Teambuilding a teamspirit

Firemní oslavy a výročí

Kongresy a konference

Sportovní a kulturní produkce

Speciální projekty

Odborné akce ve zdravotnictvíVšechny služby

Potřebujete poradit?

Kontaktujte náš produkční tým

Inspirujte se eventy pod naším vedením

Galerie akcí
Půjčovnu lodí a naše provozovny najdete na webových stránkách sundiskfamily.cz