prev Galerie akcí

Slavnostní otevření nové haly

SUNDISK / O nás / Galerie akcí / Slavnostní otevření nové haly

Mimořádný event pro klienta z oblasti polovodičového průmyslu

Na začátek září jsme kompletně připravili event pro klienta v Liberci. Zajišťovali jsme vše od vybavení prázdné haly - tedy nábytek, osvětlení, veškeré dekorace, přes podium, ozvučení, hudební produkci, moderátorku s překladem do AJ, foto&video report, PR aktivity, hostess servis, veškerou grafiku. Pro catering jsme tentokrát využili spolupráci s externím dodavatelem. 

Provoz nové výrobní haly společnosti UCT Fluid Delivery Solutions slavnostně otevřeli zástupci firmy UCT, představitelé realitního fondu CB Property Investors, hejtman Libereckého kraje Martin Půta a zástupci magistrátu města Liberec.

Více se můžete dočíst zde: https://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/moderni-vyrobni-areal-v-liberci-oficialne-privital-sveho-majoritniho-najemce/2415132

Plánujete podobnou událost a potřebujete profesionální pomoc s organizací? Obraťte se na nás, máme více než 18 let zkušeností s pořádáním eventů po celé ČR i v zahraničí. 


chci podobnou akci
  

Firemní eventFiremní akce a eventyFiremní akce a eventyFiremní akce a eventyFiremní akce a eventyFiremní eventFiremní eventFiremní akceFiremní akce a eventyFiremní akce a eventyFiremní akce a eventyFiremní akceFiremní akce a eventyFiremní akce a eventyFiremní akce a eventyFiremní akce a eventyFiremní akce a eventyFiremní akce a eventyFiremní akce pro zamestnanceFiremní akce a eventy


Pro firmy

Měníme firemní události v legendární zážitky

Dny otevřených dveří

Family days

Teambuilding a teamspirit

Firemní oslavy a výročí

Kongresy a konference

Sportovní a kulturní produkce

Speciální projekty

Odborné akce ve zdravotnictvíVšechny služby

Potřebujete poradit?

Kontaktujte náš produkční tým

Inspirujte se eventy pod naším vedením

Galerie akcí
Půjčovnu lodí a naše provozovny najdete na webových stránkách sundiskfamily.cz