prev Galerie akcí

SUNDISK na tripu

SUNDISK / O nás / Galerie akcí / SUNDISK na tripu

Jak si SUNDISK dobíjí baterky?

Pohled za oponu našeho teambuildingu v Chorvatsku

Pracujete na 100%, projekty se kupí, a když se na chvíli zastavíte, přepadne vás únava. Znáte to, že jo? I nás to občas dostihne. A tak jsme se rozhodli, že je čas změnit vzduch a nabrat nové síly. Přestávka je totiž klíčová a vypadá to, že jsme našli tu správnou formu na dobití baterek.

No a kde se dá lépe vypnout než u zvuku vln rozbíjejících se na pobřeží?

Zamířili jsme proto do Chorvatska, což není až tak daleko, ale je to místo dostatečně vzdálené od ruchu naší kanceláře. Už samotná cesta byla veselá. Při vědomostní bitvě v autě se utkali SUNDISK muži proti SUNDISK ženám. Kdopak asi vyhrál??? No jasně že chlapi, protože podváděli! Ale to jsme jim nedarovali.  

Nechtěli jsme se vyšťavit hned na začátku, a tak jsme si cestu rozdělili do dvou dnů s přespáním ve Slovinsku. Probudili jsme se do krásného rána s výhledem na vinice. Byl to opravdu božský pohled na podzimní přírodu! 

Hned po příjezdu jsme se rozdělili na týmy - ty měly za úkol nafukování paddleboardů a skládání kol. Takže jak správně tušíte, náš výlet nebyl jen o ležení na pláži a lenošení. Sportovní program nás provázel po celou dobu - kola, paddleboardy, plavání... Absolvovali jsme pohodový 30 kilometrový cyklovýlet s koupáním a skákáním ze skal. Odměnou za výkon nám pak bylo ležení na paddleboardech s ochutnávkou místního vína a pohledem na zapadající slunce nad mořem. 

Výlet byl plný srandy, pro některé z nás taky plný překonávání vlastních hranic. 

Další den jsme poznávali a prozkoumávali okolí při výletu na lodi, byl to znovu intenzivní zážitek.

Nebudeme lhát, návrat do reality byl náročný. Ale zase bude na co vzpomínat! 

Víme, že takové zážitky jsou důležité. Tak pokud i vy máte chuť na chvíli vyměnit kancelářské křeslo za paddleboard a občerstvení v kantýně za piknik na pláži, dejte nám vědět. Můžeme připravit podobný teambuilding i pro vaši partu. Ostatně o zážitky našich klientů se staráme už 18 let. Tak se toho nebojte! 


chci podobnou akci

Teambuilding_SlovinskoSUNDISK-team_teambuilding_4SUNDISK-team_teambuilding_1SUNDISK-team_teambuilding_3SUNDISK-team_teambuilding_5SUNDISK-team_teambuilding_6SUNDISK-team_teambuilding_7SUNDISK-team_teambuilding_8SUNDISK-tema_teambuilding_2SUNDISK-team_teambuilding_9SUNDISK-team_teambuilding_10


Pro firmy

Měníme firemní události v legendární zážitky

Dny otevřených dveří

Family days

Teambuilding a teamspirit

Firemní oslavy a výročí

Kongresy a konference

Sportovní a kulturní produkce

Speciální projekty

Odborné akce ve zdravotnictvíVšechny služby

Potřebujete poradit?

Kontaktujte náš produkční tým

Inspirujte se eventy pod naším vedením

Galerie akcí
Půjčovnu lodí a naše provozovny najdete na webových stránkách sundiskfamily.cz