prev Galerie akcí

Teambuilding v horách

SUNDISK / O nás / Galerie akcí / Teambuilding v horách

Velká turistická jízda v Krkonoších

Ve čtvrtek 16. května 2024 jsme vzali 200 našich odvážných klientů na teambuildingovou jízdu jménem "Expedice Krkonoše". Pod vedením našich instruktorů, kteří vypadali jako z katalogu na outdoorové oblečení z minulého století, se skupiny vydaly na dobrodružný výlet Harrachovem. Startovali jsme z hotelu FitFun (což je přesně to, co jsme od teambuildingu očekávali :) a zamířili k lanovce na Čertovu horu. Ta nás vyvezla na vrchol, odkud jsme se hrdinně vrátili pěšky zpět k hotelu.

Po cestě na naše dobrodruhy čekaly různé turistické a zálesácké výzvy, které nejenže prověřily jejich zdatnost, ale také je donutily spolupracovat jako tým, a to někdy i bez mapy! Po návratu nás uvítala voňavá večeře v podobě grilovaných dobrot, country kapela zahrála tak, že někteří z nás neodolali tanci, a došlo i na workshop s horskou službou, kde jsme se naučili, jak se neztratit v horách. 

Druhý den ráno, po vydatné snídani, jsme se skvělými vzpomínkami vydali na cestu domů.


chci podobnou akci

Teambuilding od SUNDISKTeambuilding od SUNDISKTeambuilding od SUNDISKTeambuilding od SUNDISKTeambuilding od SUNDISKTeambuilding od SUNDISKTeambuilding od SUNDISKTeambuilding od SUNDISKTeambuilding od SUNDISKTeambuilding od SUNDISKTeambuilding od SUNDISKTeambuilding od SUNDISKTeambuilding od SUNDISKTeambuilding od SUNDISKTeambuilding od SUNDISK


Pro firmy

Měníme firemní události v legendární zážitky

Dny otevřených dveří

Family days

Teambuilding a teamspirit

Firemní oslavy a výročí

Kongresy a konference

Sportovní a kulturní produkce

Speciální projekty

Odborné akce ve zdravotnictvíVšechny služby

Potřebujete poradit?

Kontaktujte náš produkční tým

Inspirujte se eventy pod naším vedením

Galerie akcí
Půjčovnu lodí a naše provozovny najdete na webových stránkách sundiskfamily.cz