prev Galerie akcí

Vánoční večírek online

SUNDISK / O nás / Galerie akcí / Vánoční večírek online

Předvánoční vaření s mistry v kuchyni

Vánoční večírek zrušen? Žádný problém! S naším online eventem přinesete radost a společné zážitky přímo do domovů vašich zaměstnanců, i když jste každý zvlášť.

Představte si to: 60 zaměstnanců z různých oddělení se svými rodinami, všichni propojeni přes živý přenos a připraveni na nezapomenutelný večer. To je přesně to, co jsme zažili s firmou Knorr Bremse Liberec. Epidemie sice zrušila jejich tradiční vánoční večírek, ale my jsme přišli s alternativním řešením, které nadchlo všechny zúčastněné!

Během našeho online eventu se v kuchyních rozléhaly vtipné hlášky a zaměstnanci se společně smáli a bavili. Díky Lubojatzky Couple si všichni mohli osahat kousek kuchařského umění a vytvořit neobvyklý zážitek, který spojil tým více než kdy jindy.

Ať už jde o teambuilding, firemní oslavu nebo jakoukoli jinou událost, naše online eventy jsou odpovědí na moderní potřeby firem. Od doby pandemie COVID jsme zorganizovali nespočet online akcí a zpětná vazba od našich klientů je více než pozitivní. 

Nabízíme kompletní řešení na míru: od vymýšlení programu, tvorby pozvánek, rozesílání balíčků až po profesionální studio pro live stream a fotodokumentaci. Vše je připraveno na klíč, a to přesně podle vašich potřeb a požadavků. 

Přineste svým zaměstnancům zážitek, na který nezapomenou, a podívejte se na celou naši nabídku online eventů pro firmy!

Největší Benefity našeho online eventu:

Podívejte se na celou naši nabídku online eventů a objevte, jak můžete udělat z vašeho dalšího teambuildingu originální zážitek!


online eventy
 

Máte zájem o podobnou akci? Ozvěte se nám. I váš večírek může vonět skvělým jídlem!


chci podobnou akciPro firmy

Měníme firemní události v legendární zážitky

Dny otevřených dveří

Family days

Teambuilding a teamspirit

Firemní oslavy a výročí

Kongresy a konference

Sportovní a kulturní produkce

Speciální projekty

Odborné akce ve zdravotnictvíVšechny služby

Potřebujete poradit?

Kontaktujte náš produkční tým

Inspirujte se eventy pod naším vedením

Galerie akcí
Půjčovnu lodí a naše provozovny najdete na webových stránkách sundiskfamily.cz