prev Galerie akcí

Vánoční večírek

SUNDISK / O nás / Galerie akcí / Vánoční večírek

Konec roku s námi oslavili zaměstnaci firmy Tetra Pak

Přípravy na vánoční večírek pro zaměstnance společnosti Tetra Pak byly v plném proudu už týdny dopředu. Naše volba tentokrát padla na historicky významné místo, které má výbornou atmosféru - Břevnovský klášter, jehož klidná aura představuje ideální kontrast k radostnému veselí, které jsme plánovali rozpoutat.

Přestože prostor, který jsme si pro tuto příležitost pronajali, byl původně prázdný, nezalekli jsme se. S naším produkčním týmem a několika kreativci v čele jsme se pustili do práce a během sedmi hodin pečlivých příprav se nám podařilo tento prostor zcela proměnit v útulnou restauraci s vánočními dekoracemi, třpytícími se světýlky a elegantně prostřenými stoly, které lákaly k posezení.

Program, který jsme připravili, byl skutečně bohatý a promyšlený do posledního puntíku. Chtěli jsme, aby každý z hostů odcházel s pocitem nezapomenutelného zážitku.

Skvělým momentem večera byla barmanská show od Štěpána Šimánka, mistra svého oboru, který se může pyšnit účastí na šedesáti mezinárodních soutěžích a zkušenostmi z prestižních londýnských barů. Jeho dovednosti a triky s lahvemi či shakery byly pro mnohé z nás velkou podívanou a přinesly do večera ten správný náboj.

Abychom tuto atmosféru udrželi po celý večer, rozhodli jsme se do programu zařadit živou hudbu, která dokonale ladila s náladou celého večera.

Celá tato firemní akce byla to kombinací pečlivého plánování, týmové práce a hlavně touhy udělat klientovi radost. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí tohoto večera a doufáme,  že stejně jako my, tak i pozvaní hosté budou na tuto událost vzpomínat s úsměvem na tváři.

               

Klaste_BrevnovVyzdoba pro vecirekVanocni vecirektetrapak_03Vánoční večírektetrapak_vanocni vecirektetrapak_vanocni vecirektetrapak_09tetrapak_vanocni vecirektetrapak_vanocni vecirektetrapak_vanocni vecirek


Pro firmy

Měníme firemní události v legendární zážitky

Dny otevřených dveří

Family days

Teambuilding a teamspirit

Firemní oslavy a výročí

Kongresy a konference

Sportovní a kulturní produkce

Speciální projekty

Odborné akce ve zdravotnictvíVšechny služby

Potřebujete poradit?

Kontaktujte náš produkční tým

Inspirujte se eventy pod naším vedením

Galerie akcí
Půjčovnu lodí a naše provozovny najdete na webových stránkách sundiskfamily.cz