prev Galerie akcí

Zbrusu nové Lanové centrum Malá Skála - zábava v ráji

SUNDISK / O nás / Galerie akcí / Zbrusu nové Lanové centrum Malá Skála - zábava v ráji

Na Malé Skále v Českém ráji se v těchto dnech dokončuje zbrusu nové lanové centrum. 22 obřích dřevěných sloupů zapuštěných v zemi spojují lanové překážky, můstky a atrakce, to vše v 8mi až 10ti metrové výšce nad zemí. Jedno z největších lanových center v Libereckém kraji bude do plného provozu uvedeno v pátek 27.7.2007 - před festivalem Benátská noc.

Podívejte se na vizualizace z projektu a navštivte areál Žuté plovárny abyste porovnali skutečnost. Stále stavím a dovybavujeme lanové překážky, přesto si ji již o tomto víkendu budete moci některé atrakce vyzkoušet. Lanové centrum Malá Skála - to je zábava v ráji!

Kde se centrum nachází?

Areál Žluté plovárny na Malé Skále v Českém ráji.

Kolik bude vstupné a jak dlouhou dobu trvá program?

Za dvouhodinový program zaplatíte 350 Kč - dospělí a 250 Kč děti. Během dvouhodinového programu můžete projít až 10 překážek, a sjet si lanovou dráhu, nebo skusit jednu z adrenalinových atrakcí. Na projití celého centra byste potřebovali celé odpoledne, otázkou je jestli by vám stačily síly!

Co je v programu?

Po celou dobu programu se Vám věnuje zkušený instruktor, který vás seznámí s horolezeckým materiálem, provede vás průpravou a vyzkoušíte si základní techniky lezení a jištění. Pak se svámi vydá na lanové překážky. Ty si vyberete sami, nebo vám budou doporučeny podle vašich schopností a dovedností.

Kolik je v Lanovém centru Malá Skála překážek a atrakcí a jaké ?

Celkem u nás naleznete na 20 překážek a atrakcí různé obtížnosti, k tomu lanová dráha, horolezecká stěna, a adrenalinové atrakce. Nebojte se, nudit se v ŽÁDNÉM případě nebudete!

Pro koho je Lanové centrum Malá Skála určeno?

Program v lanovém centru je určen všem - bez rozdílu věku, či schopností. Limitujícím je poiuze výška u malých dětí (minimálně 110 cm) a váha u mohutných chlapáků (max 125 kg). V Lanovém cetru uvítáme rodinu s dětmi, partu mladých na prázdninách, horolezce, vodáky, manažery, firemní týmy na školení, školy a sportovní kurzy... u nás jsou dveře otevřené a lana zavěšená kažédmu :-)

Co se v Lanovém centru Malá Skála naučím, k čemu mi to je?

Lanové centrum - to je zábava a sebepoznání! Pro každého návštevníka volíme jiný prgram dle jeho schopností, odvahy, či požadavků. V lanovém centru si každý zkusí kde jsou jeho hranice, co na sobě může zlepšovat. Ti, kteří se zpočátku bojí výšek nebo nemají odvahu se na překážku vydat si zkusí podobné atrakce na zemi a s podporou instruktora sami brzi zjistí, že */and/*quot;když se chce, dak to jde.*/and/*quot; Pro přívržence adrenalinu máme nachystáno několik exponovných překážek jako tarzanův skok (musíte skočit z 8mi metroé výšky na hrazdu a zhoupnout se ve vzduchu nad zemí), či big swing (skok do napnutých lan a obrovská houpačka). Každý si navíc může vyzkoušet jízdu na 85 metrů dlouhé lanové dráze.

Nachází se v areálu Žlutá plovárna další aktivity?

Žlutá plovárna je nově zrekonstruovaný sportovně rekreační areál pro rodiny s dětmi i sportovce. Areál se nachází na břehu řeky Jizery, s překrásným výhledem na Pantheon a Skály na Kalichu a Sokolu. Nabízí půjčovnu kanoí, raftů a kvalitních horských kol, můžete si zde zahrát beach volejbal, nohejbal, stolní tenis, ruské kuželky, a mnoho dalšího. Každý den splouváme se zájemci řeku Jizeru do Dolánek (9km dlouhý nádherný úsek řeky). více informací naleznte na www.zlutaplovarna.cz.

Těšíme se na vás!

Tým SUNDISK s.r.o.
Pro firmy

Měníme firemní události v legendární zážitky

Dny otevřených dveří

Family days

Teambuilding a teamspirit

Firemní oslavy a výročí

Kongresy a konference

Sportovní a kulturní produkce

Speciální projekty

Odborné akce ve zdravotnictvíVšechny služby

Potřebujete poradit?

Kontaktujte náš produkční tým

Inspirujte se eventy pod naším vedením

Galerie akcí
Půjčovnu lodí a naše provozovny najdete na webových stránkách sundiskfamily.cz