prev Ostatní

Firemní školení

SUNDISK / Pro firmy / Ostatní / Firemní školení

"Odpočinek spojený s prací? I tak si můžete představit školení vaší firmy. Od odpoledního školení s kávou a deserty až po vícedenní školení spojené s teambuilidingovým zážitkovým programem buď v našem Penzionu a hospůdce Křížky nebo v jiné lokalitě. Vše je možné."

Firemní školení

Zajistíme
od A do Z

Čas od času je dobré si trochu odfrknout od běžného života ve firmě a zároveň nezahálet úplně a podělit se s kolegy a zaměstnanci o nové poznatky a změny ve společnosti. U nás to dobře víme, a proto pro vás zajišťujeme příjemné prostředí s konferenční technikou pro vaše firemní školení.


Často pořádáme školení v našem malebném Penzionu Křížky, nacházejícím se u řeky Jizery, ve kterém naleznete konferenční místnost ideální pro firemní školení s kapacitou 40 osob a vlastním cateringovým zázemím. Dobré jídlo nebo pauza na kávu či dortík jistě potěší každého člověka a lehce odbourá pracovní stereotyp. Ještě lepší možností „vypnutí“ je pobyt u nás protáhnout a zažít outdoorový program jako například splutí řeky a večerní posezení u dobrot z grilu s programem od SUNDISK.


Rádi se vám ovšem přizpůsobíme a zorganizujeme školení ve vám bližší lokalitě či ve větších objektech. Starat se o nic nemusíte. Prostory zvuk, obraz, občerstvení i zábavu můžete nechat na nás. Nic u nás ale není jasně dané. Pokud si budete přát něco konkrétního nebo odlišného či akci upravit na míru, uděláme vše proto, aby se tak stalo. Napište nám a určitě se dohodneme.Pro firmy

Měníme firemní události v legendární zážitky

Dny otevřených dveří

Family days

Teambuilding a teamspirit

Firemní oslavy a výročí

Kongresy a konference

Sportovní a kulturní produkce

Speciální projekty

Odborné akce ve zdravotnictvíVšechny služby

Potřebujete poradit?

Kontaktujte náš produkční tým

Inspirujte se eventy pod naším vedením

Galerie akcí
Půjčovnu lodí a naše provozovny najdete na webových stránkách sundiskfamily.cz