prev Ostatní

Setkání s obchodními partnery

SUNDISK / Pro firmy / Ostatní / Setkání s obchodními partnery

"Váš obchodní partner je pro nás stejně důležitý jako pro vás a jeho spokojenost je pro nás stejně důležitá jako ta vaše. Nenechte se na vašem setkání ničím rušit a dopřejte si ten luxus, věnovat se jen vašim obchodním partnerům. O zbytek se postaráme my. Tam či tam."

Setkání s obchodními partnery

Zajistíme
od A do Z

Připravíme pro vás akci na úrovni v tradičním i netradičním pojetí. Můžeme jít společně na vodu, do skal nebo do státní opery. Ale ať už se vaše setkání s obchodními partnery uskuteční kdekoli, věřte tomu, že je zaujmete. Promluvme si o tom, vaše představy obohatíme o naše zkušenosti.

Není složitějších akcí než těch pro obchodní partnery. Jedná se o různé lidi z různých oborů. Pro některé z nich může být vzrušující výlet na kánoích, jiní pohrdnou nabídkou zájezdu s programem v Thajsku a to prostě proto, že se z něho předevčírem vrátili. A tato společnost se má najednou bavit na jednou místě. I pro tento zdánlivě neřešitelný problém známe řešení. Ať se sejdeme tam či tam, jsou tyto akce vždy spojené s komfortním cateringem, ubytováním na úrovni (pokud je potřeba) a celkově jedinečnou atmosférou.Pro firmy

Měníme firemní události v legendární zážitky

Dny otevřených dveří

Family days

Teambuilding a teamspirit

Firemní oslavy a výročí

Kongresy a konference

Sportovní a kulturní produkce

Speciální projekty

Odborné akce ve zdravotnictvíVšechny služby

Potřebujete poradit?

Kontaktujte náš produkční tým

Inspirujte se eventy pod naším vedením

Galerie akcí
Půjčovnu lodí a naše provozovny najdete na webových stránkách sundiskfamily.cz