prev Sportovní a kulturní produkce

Organizace sportovních turnajů

SUNDISK / Pro firmy / Sportovní a kulturní produkce / Organizace sportovních turnajů

"Sport je nedílnou součástí života dětí i dospělých. Rádi poměřujeme své síly v tom, co nás baví, co nám jde, v čem jsme dobří. Už na pískovištích jsme soutěžili, kdo postaví hezčí bábovičku. Škola nás pak učila soutěživosti nejen o tělocviku. Zajistíme a zrealizujeme vám firemní i veřejný sportovní turnaj."

SUNDISK

STRABAG CUP 2013

Volejbalový turnaj pro Strabag.

O akci

CGI

Sportovní den CGI

Sportovní den pro více než 350 zaměstnanců firmy CGI na Vysočině. Triatlon, turnaje v míčových hrách...

O akci

Magistrát města Jablonec nad Nisou

Jablonecká sportovní neděle

Unikátní projekt, který má představit všechny sportovní kluby v Jablonci na jednom místě, je učený h...

O akci

Organizace sportovních turnajů

Zajistíme
od A do Z

V dospělosti své možnosti a zkušenosti s ostatními poměřujeme v každodenním životě, doma i v zaměstnání. Proto je pro nás turnaj v našem oblíbeném sportu vítaným odpočinkem. Radost z pohybu a vidina výhry nás posune k nepřekonatelným výkonům. Mluvíme vám z duše? Jen nevíte, kde začít a jak sportovní turnaj zorganizovat? Obraťte se na nás, zajistíme kompletní realizaci a vy se tak budete moci věnovat oblíbenému sportu naplno.


Naši projektoví manažeři si vyslechnou váš požadavek o počtu účastníků, průběhu a termínu sportovního klání. Po schválení předběžného rozpočtu sportovní akce se budeme moci vrhnout do vlastních příprav. Pokud budete chtít, najdeme pro vás příhodné místo pro konání turnaje. Pro veřejná klání zajistíme vhodnou propagaci. Náš organizační tým bude dohlížet na průběh celé akce. Zabezpečíme dostatečný počet proškolených pořadatelů, rozhodčích a zdravotnického personálu. Budeme odpovídat za dodržování stanoveného harmonogramu. Připravíme poháry, medaile i ceny pro vyhlášení vítězů. Během celé sportovní soutěže zajistíme catering a samozřejmě v případě potřeby i ubytování. Vhodným doplňkem sportovních soutěží bývá i doprovodný program jak pro děti, tak i dospělé. Postavíme skákací hrad i nafukovací lezeckou stěnu, zajistíme vhodnou sportovní exhibici apod.


Nezáleží na počtu účastníků, druhu sportu ani ročním období. Sportovní hry můžou být upořádány jak v rámci firmy, tak i pro veřejnost či soukromou akci. Organizování sportovních turnajů je jednou z našich silných stránek. Obraťte se na SUNDISK a užijte si sportovní klání bez starostí. Sportu zdar! Pro firmy

Měníme firemní události v legendární zážitky

Dny otevřených dveří

Family days

Teambuilding a teamspirit

Firemní oslavy a výročí

Kongresy a konference

Sportovní a kulturní produkce

Speciální projekty

Odborné akce ve zdravotnictvíVšechny služby

Potřebujete poradit?

Kontaktujte náš produkční tým

Inspirujte se eventy pod naším vedením

Galerie akcí
Půjčovnu lodí a naše provozovny najdete na webových stránkách sundiskfamily.cz