Mikulášská besídka Preciosa

Mikuláš potěšil přes 300 dětí, které si mohli vyrobit vlastní ozdoby a užít spoustu legrace....

KONE - mikulášská

Pro našeho nového klienta jsme realizovali mikulášskou besídku pro zaměstnance a jejich ratolesti...

Dětský den pro Autosalon Klokočka

Akce se odehrávala v areálu autosalonu i v jednotlivých showroomech na Audi, VW, Škoda a v nové budo...

Základem úspěšného dětského dne je doprovodný program, který musí děti vašich zaměstnanců nadchnout. Spolupracujeme s osvědčenými moderátory, kteří přesně vědí, jak na to. Stejně jako naši školení instruktoři, kteří ani v převleku vodníka nikoho nevyděsí. Skákací hrad a kouzelník, bez toho to nejde. Dětský den má jasnou cílovou skupinu a to jsou děti vašich zaměstnanců. Je to ale i odměna pro dospělé, kteří by si měli v tento den odpočnout a načerpat nové síly do dalších dnů a týdnů, kdy se budou věnovat novým projektům.

 

Dětský den je možné zrealizovat kdekoli. Nejraději se pohybujeme v přírodě, ale i parkoviště u obchodního centra se může stát celkem fajn prostorem. Za dobu naší existence máme velké množství zkušeností s výběrem vhodného místa. Ať je jaro nebo zima. Ať je vás sto nebo tisíc.

 

Nejsme agentura, která vám zprostředkuje spoustu subdodávek, ale program sestavíme z vlastního materiálu, který obsluhují naši instruktoři. Znáte jinou firmu, která má ve skladu živého Hobita, masku Gluma, pódium, sto padesát koloběžek, šlapací autíčka, fukárek na balónky, čtyřicet dva stanů třikrát tři metry, šípy s molitanem místo hrotů, robotickou ruku nebo třeba segway? Taky už to vidíte? Ještě je třeba zmínit ten gril na prase, stroj na točenou zmrzlinu a mašinku na párky v rohlíku. Bez toho by to přeci nešlo. Párek v rohlíku podáme našemu malému klientovi se stejným úsměvem, s jakým mu chvilku před tím jiný náš animátor nakreslí kočičku na obličej.

 

mám zájem o tuto službu

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa