03
čER

SCANIA den

Den plný zábavy pro zaměstnance firmy SCANIA a jejich rodiny

23
čER

Family day AURIA 2018

Další z akcí, kterou jsme produkovali, byl family day pro firmu AURIA, přes tisíc návštěvníků si uží...

20
KVě

Den otevřených dveří pro Jablotron

Uspořádali jsme den otevřených dveří pro zaměstnance Jablotron Alarms a.s. a jejich rodiny v jablone...

Víme, že spokojenému klientovi neprší za krk, má celý den k dispozici domácí koláč přímo z pece a může se uvolnit. O děti se starají příjemní instruktoři a baví je netradičními aktivitami, tatínci se na koloběžce vrátí do dětských let a maminky si mezitím dojdou na masáž. Pojďme do toho.

 

Rodinný den je ideální příležitostí, jak více poznat své kolegy a jejich rodiny. Jeho uspořádáním můžete dát zaměstnancům najevo, že si vážíte jejich práce a motivovat je do dalších projektů. Dopřejte svým lidem den, kdy se budou moct uvolnit, dobře se najíst a nechat se bavit bohatým programem. Oni si to budou pamatovat.

 

Family day je odměnou nejen pro zaměstnance, ale i pro jejich partnery, partnerky a děti. Ukažte i jim, že vám za to stojí a chcete, aby byli spokojení. Když si oni budou vážit vás, budou i vaše zaměstnance podporovat v jejich práci. Tento den je vhodnou příležitostí, kdy je možné hodit pracovní starosti za hlavu a seznámit svou ženu nebo muže s lidmi, o kterých doma denně vyprávíte. Umožněte rodinám svých zaměstnanců, aby se staly součástí vašeho firemního světa.

 

Rodinný den se může stát každoroční tradicí, na kterou se budou vaši zaměstnanci těšit a ještě několik týdnů po jejím skončení si o ní povídat. Vytváří pocit sounáležitosti a podporuje týmového ducha. Přichystáme pro vaši firmu originální akci, na které se budou bavit opravdu všichni. Dejte nám prázdnou louku a my vám na ní vystavíme váš family day. Dejte nám téma a my ho do detailů doladíme. Nebo nám nedejte nic a my vše vymyslíme.

 

mám zájem o tuto službu

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se
Sundisk provozovna - budova Sundisk provozovna - mapa